Filip Chudý Krimi

Tomáš (27) prišiel do vchodu na SNP a všimol si niečo vo dverách susedov: Pokušeniu neodolal!

Návšteva 27-ročného Tomáša u rodičov na známom sídlisku v Považskej Bystrici nedopadla najlepšie. Čo sa stalo v byte susedov?

Ilustračný obrázok k článku Tomáš (27) prišiel do vchodu na SNP a všimol si niečo vo dverách susedov: Pokušeniu neodolal!
Foto: Martin Károly / Zdroj: Dnes24.sk

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície z Považskej Bystrice vzniesol obvinenie z prečinu krádeže a prečinu porušovania domovej slobody voči 27-ročnému Tomášovi z Považskej Bystrice.

„Obvinený muž 22. februára vo večerných hodinách prišiel v Považskej Bystrici na sídlisko SNP do bytového domu, kde bývajú jeho rodičia. Po tom ako zistil, že nie je nikto doma chcel odísť, pričom si všimol, že v byte oproti sa nachádzajú v zámku kľúče. Následne si mal byt otvoriť a z neho odcudziť notebook a televízor,“ informoval Pavol Kudlička, hovorca KR PZ v Trenčíne.

Ako ďalej uviedol, majiteľke bytu bola krádežou spôsobená celková škoda vo výške cca 1000 eur. „Obvinený bol za podobný čin v predchádzajúcich 24 mesiacoch odsúdený, pričom mu za túto krádež hrozí trest odňatia slobody tri až desať rokov,“ doplnil policajný hovorca.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Môže vás zaujímať:

Zrážka autobusu a nákladného auta blízko Považskej: FOTO z miesta nehody

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie