Filip Chudý Basketbal

Premiéra považskobystrického kempu: Prázdniny pod deravými košmi, FOTO

Svoju premiéru má za sebou basketbalový kemp v našom meste. Čo všetko sa na ňom stihlo a ako ho hodnotia aktéri?

Ilustračný obrázok k článku Premiéra považskobystrického kempu: Prázdniny pod deravými košmi, FOTO
8
Galéria

V považskobys­trickom basketbalovom klube premiérovo zorganizovali kemp pre nádejných basketbalistov, ktorého sa zúčastnilo deväť nádejí. Cieľom podujatia bolo zmysluplne vyplniť jeden prázdninový týždeň basketbalom formou tréningov a zábavy. Sedem účastníkov bolo v Považskej Bystrice a dvaja z Pezinka. Kemp trval päť dní, počas ktorých chlapci absolvovali sedem basketbalových tréningov, dva pohybové a záverečné súťaže.

Popritom boli aj besedy hosťami. Medzi deti zavítali extraligoví hráči Pavol Lošonský (Iskra Svit), Adam Samek a Adam Štefek (obaja naposledy Nitra, sú odchovanci považskobystrického basketbalu). Zábavným spestrením bolo aj posilňovanie a skákanie na trampolínach s Pavlou Kantorovou.

„Jedným z hlavných cieľov bolo vyskúšať si zorganizovať a získať skúsenosti s takýmito podujatiami, čo sa podarilo. Som rád, že som od chlapcov počul veľa pozitívnych ohlasov, verím, že každý z nich sa počas toho týždňa niečo nové naučil. Veľmi pekne ďakujem všetkým, ktorí nám pomohli a dúfam, že aj s ich pomocou urobíme budúci ročník ešte lepší,“ povedal organizátor a tréner Peter Roman.

Účastníkovi z nášho mesta Jakubovi Ondráskemu sa na kempe podľa vlastných slov páčilo a rok by sa ho rád zúčastnil opäť. „Najviac sa mi páčilo, že prišiel Adam Samek a trénoval s nami , no a tiež to, že sme využili aj trampolíny,“ prezradil. Pezinský účastník Denis Roman ocenil tvrdosť a výdatnosť tréningov. „Stálo to za to, získal som veľa nových skúseností a poznatkov. Teším sa na budúci ročník,“ dodal.

Basketbalový kemp v Považskej: Zábery z tréningovej zaberačky
8
Galéria

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Môže vás zaujímať:

Rasťo (22) z Považskej so životným úspechom s trpkou príchuťou: Čo sa stalo? VIDEO

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie