Filip Chudý Basketbal

Považskobystrické školy si zmerali sily: Vyrastú nám nové nádejné talenty? FOTO

Basketbalový klub z Považskej Bystrice pripravil svoje Minibasketbalové hry, ktorých sa zúčastnilo viacero škôl. Ktoré?

Ilustračný obrázok k článku Považskobystrické školy si zmerali sily: Vyrastú nám nové nádejné talenty? FOTO
7
Galéria
Zdroj: IMC Slovakia Považská Bystrica

Basketbalový klub IMC Slovakia Považská Bystrica opäť zorganizoval podujatie pre žiakov základných škôl s cieľom zabaviť sa a zašportovať. Išlo už o VI. Minibasketbalové hry, ktorých sa tentoraz zúčastnilo symbolicky až šesť škôl z Považskej Bystrice. A to základné školy Nemocničná, Stred, Slovenských partizánov, SNP, svätého Augustína a súkromná ZŠ DSA, v ktorej telocvični sa podujatie konalo.

„Ďakujeme žiakom za účasť a pedagógom za výbornú spoluprácu. Bez ohľadu na výsledky odišli všetci zúčastnení s odmenou a výbornou náladou. Snáď sa medzi žiakmi v budúcnosti objaví aj nejaký nádejný basketbalista,“ povedal Andrej Péli, tréner mládeže v IMC Slovakia.

Ako ďalej doplnil, v prípade záujmu o vyskúšanie si basketbalových tréningov pre účastníkov Minibasketbalových hier vyhradili priestor v telocvični ZŠ Rozkvet (DSA) každý utorok a štvrtok o 16:00. Tréningy trvajú jednu hodinu. No už túto sobotu o 18:00 privítajú muži Považskej Bystrice v prvoligovom zápase Trnavu. Je to ich posledná šanca poraziť tohto súpera v aktuálnej sezóne, keďže doteraz náš celok ťahal vo vzájomných dueloch vždy za kratší koniec, hoci obe mužstvá majú rovnaký počet bodov.

Minibasketbalové hry v Považskej Bystrici: Sily si zmerali mladé nádeje
7
Galéria
Zdroj: IMC Slovakia Považská Bystrica

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Môže vás zaujímať:

Považská pred náročnou skúškou: Štart viacerých dôležitých hráčov je otázny

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie