Vyhlásili pátranie po Považskobystričanke Jozefíne (78): Pomôžme ju nájsť, FOTO

Muži zákona z nášho mesta žiadajú o pomoc pri pátraní po Jozefíne z Považskej Bystrice. Videli ste ju?

Filip Chudý

Policajti z Považskej Bystrice žiadajú občanov o pomoc pri pátraní po nezvestnej osobe, ktorou je 78-ročná Jozefína Mušáková (nar. 14.11.1940) z Považskej Bystrice. Informovala o tom Elena Antalová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne.

„Menovaná bola naposledy videná minulý týždeň v sobotu 24. novembra dopoludnia, keď odišla z Penziónu Katka v Považskej Bystrici. Späť sa už nevrátila a do dnešného dňa nedala o sebe vedieť. Nie je známe ani miesto, kde by sa mohla zdržiavať,“ povedala Antalová.

Podľa opisu polície je Jozefína asi 165 cm vysoká, štíhlej postavy. Má hnedé po plecia dlhé vlasy, s kratšími bokmi a zelené oči. Na lýtkach nôh má fľaky. „Akékoľvek informácie, ktoré by smerovali k vypátraniu nezvestnej osoby môžu občania oznámiť na najbližší policajný útvar, alebo na bezplatnú policajnú linku 158, alebo na stálu službu Obvodného oddelenia Považská Bystrica na tel. čísle 096126 3755. Prí­padne kontaktujte našu oficiálnu stránku na facebooku formou súkromnej správy,“ dodala krajská policajná hovorkyňa.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk