Krimi

V mäsokombináte sa stala tragédia: Jeden mŕtvy a ďalší ťažko zranený

V susednom meste sa stala tragédia. Po páde z trojmetrovej výšky v tamojšom závode na spracovanie mäsa utrpel 30-ročný muž zranenia, ktorým podľahol. Ďalší 38-ročný muž utrpel ťažké zranenia.

Ilustračný obrázok k článku V mäsokombináte sa stala tragédia: Jeden mŕtvy a ďalší ťažko zranený
Foto: Peter Handzuš / Zdroj: Dnes24.sk

Žilinská posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby (VZZS) ATE zasahovala v piatok dopoludnia v Púchove. „Po páde z trojmetrovej výšky v tamojšom závode na spracovanie mäsa utrpel 30-ročný muž zranenia, ktorým podľahol. Muž po páde utrpel vážne poranenia hlavy a chrbtice, bol v bezvedomí. Pozemní zdravotní záchranári muža resuscitovali. Pilot vrtuľníka pristál na tamojšom futbalovom ihrisku. Po prevezení pacienta v kritickom stave k vrtuľníku leteckí aj pozemní záchranári pokračovali v rozšírenej resuscitačnej starostlivosti. Aj napriek veľkej snahe sa im ho nepodarilo oživiť, rozsiahlym poraneniam podľahol. Vrtuľník s posádkou sa vrátil na základňu bez pacienta,“ uviedla hovorkyňa VZZS ATE Zuzana Hopjaková,

Podľa trenčianskej krajskej policajnej hovorkyne Eleny Antalovej k zraneniu malo dôjsť pravdepodobne počas výmeny žiariviek v centrálnom sklade spoločnosti. Pri páde plošiny podľa nej utrpel ťažké zranenia aj ďalší 38-ročný muž, ktorý sa bude liečiť približne tri mesiace.

„Keďže k úrazu a k usmrteniu došlo doposiaľ za presne nevyjasnených okolností, a na úraze aj na smrti môže mať vinu iná osoba, začala polícia trestné stíhanie za prečin usmrtenia v súbehu s prečinom ublíženia na zdraví. Súdnu pitvu vykonajú v pondelok 25. apríla vo Fakultnej nemocnici v Martine,“ doplnila Antalová.

Môže vás zaujímať:

Policajti rozbehli pátranie: Hľadajú Petra (28), vydali naňho zatykač

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie