Krimi

Tragická nehoda motocyklistu (†49): Polícia opisuje, ako sa to stalo, FOTO

Medzi Visolajmi a Belušou sa stala tragická dopravná nehoda, pri ktorej vyhasol život motocyklistu. Prinášame viac.

Ilustračný obrázok k článku Tragická nehoda motocyklistu (†49): Polícia opisuje, ako sa to stalo, FOTO
2
Galéria
Zdroj: Polícia SR - Trenčiansky kraj

V sobotu 4. júla v poobedňajších hodinách sa stala na ceste l/61 medzi Visolajmi a Belušou smrteľná dopravná nehoda. Oznámilo to Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne na sociálnej sieti.

Podľahol zraneniam

„K dopravnej nehode malo dôjsť tak, že 49-ročný motocyklista z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru, kde čelne narazil do protiidúceho osobného auta značky Škoda. Motocyklista utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol,“ opísala polícia.

Ako ďalej uviedla, vodič osobného auta neutrpel žiadne zranenia a bol podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Dopravná nehoda je v štádiu šetrenia.

Výzva polície

Polícia upozorňuje, že počas slnečných dní je na cestách omnoho viac motorkárov, ako po iné dni. „Motocyklisti, uvedomte si, že patríte k najzraniteľnejším účastníkom cestnej premávky. Ak sa zrazíte s motorovým vozidlom alebo s pevnou prekážkou, v drvivej väčšine to končí smrťou alebo ťažkým zranením s trvalými následkami. Nie je na mieste preceňovať svoje schopnosti a podceňovať riziká rýchlej jazdy. Jazdite opatrne,“ doplnili.

Ďalšie zaujímavosti z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24 a Facebooku.

Takto vyzerala motorka po náraze.

OBRAZOM: Medzi Visolajmi a Belušou vyhasol život motorkára (†49)
2
Galéria
Zdroj: Polícia SR - Trenčiansky kraj
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie