Rôzne

TOP 10 populárnych lokalít v Trenčianskom kraji: Inšpirácia na výlet v KVÍZE

Máte lákadlá nášho kraja v malíčku? Otestujte sa, možno budete prekvapení. Preklikajte desať otázok a výsledok máte hneď.

Ilustračný obrázok k článku TOP 10 populárnych lokalít v Trenčianskom kraji: Inšpirácia na výlet v KVÍZE
Zdroj: TASR/Radovan Stoklasa

Náš kraj ponúka rôzne nádherné miesta, ktoré stoja za to, aby ste ich navštívili. Krajská organizácia cestovného ruchu Trenčín región zostavila top 10 populárnych lokalít v Trenčianskom kra­ji.

Ak hľadáte tip na výlet s rodinou či priateľmi, je medzi nimi rozhodne z čoho vyberať. Ak ste totiž na nich aj boli, oplatia sa navštíviť aj opakovane, pretože vždy sa dá zažiť niečo nové. Poznáte ich však dobre? Otestuje sa v kvíze! O každej z nich sme pripravili otázku.

Ako na to?

V kvíze sa vám postupne zobrazí desať otázok. Ku každej máte na výber z troch možností, správna je, samozrejme, vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 20 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať v limite, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná.

Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne. Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vašim priateľom.

Hrajte tu: Poznáte dobre TOP 10 lákadiel Trenčianskeho kraja? Otestujte sa v KVÍZE

Ďalšie zaujímavosti z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24 a Facebooku.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie