Filip Chudý Rôzne

Tohtoročný Silvester v Považskej s novinkou: Tešiť sa môžu rodiny s deťmi

Úplný záver roka 2016 bude v Považskej Bystrici iný, ako sme boli zvyknutí v minulosti. Svoju premiéru si totiž odbije nové podujatie. O čo ide?

Ilustračný obrázok k článku Tohtoročný Silvester v Považskej s novinkou: Tešiť sa môžu rodiny s deťmi
Zdroj: TASR

Záver tohto roka sa blíži a s ním aj tradičné oslavy v posledný deň, keď má meniny Silvester. Aj v tomto roku sa môžu Považskobystričania tešiť na silvestrovský program, ale tentoraz s jednou novinkou, ktorá je venovaná rodinám s deťmi.

V rámci kultúrneho programu počas posledného dňa roka 2016 je pripravené v Považskej Bystrici aj podujatie s názvom Detský Silvester na ľade. To sa bude konať na zimnom štadióne od 14:00 do 17:00 a vstup je voľný. „Deti si budú môcť užiť verejné korčuľovanie zadarmo, pripravené budú menšie súťaže a teplé občerstvenie,“ informovala hovorkyňa mesta Iveta Kováčiková.

„Deťom určite spestria deň aj rozprávkoví maskoti, ktorými budú Sid z Doby ľadovej a snehuliak Olaf z Ľadového kráľovstva. No musia prísť na podujatie s dospelým sprievodom, pričom nevyhnutné je aj teplé oblečenie, rukavice, prilba a vlastné korčule,“ povedala mestská hovorkyňa.

Okrem zábavy so známymi animovanými postavičkami Olafom a Sidom, je v programe tiež pripravené vystúpenie považskobystrickej krasokorčuliarky Kataríny Šebákovej a rôzne súťaže. Bude priestor aj na korčuľovanie rodín s deťmi a pripravený bude aj silvestrovský punč pre malých aj veľkých.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Môže vás zaujímať:

Vianočný týždeň plný možností zábavy: Výber toho najlepšieho z Považskej

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie