Filip Chudý Futbal

Smutná správa z okresu Považská: Zomrel mladý futbalista Martin († 23)

Z futbalových trávnikov dorazila mimoriadne smutná správa. Zomrel futbalista z okresného klubu TJ Slovan Brvnište.

Ilustračný obrázok k článku Smutná správa z okresu Považská: Zomrel mladý futbalista Martin († 23)
Zdroj: TASR

Futbalový klub TJ Slovan Brvnište v pondelok 27. januára na svojej facebookovej stránke informoval, že v nedeľu 26. januára zomrel ich hráč Martin Pšurík, ktorý mal 23 rokov.

Odchovanec brvništského futbalu hrával aj v tejto sezóne za svoj TJ Slovan v piatej lige, pričom mu pomohol po prvej polovici súťaže k priebežnému tretiemu miestu so stratou len dvoch bodov na prvú priečku. Naposledy zaň v súťažnom zápase nastúpil v záverečnom jesennom kole 9. novembra 2019 v Dežericiach, keď pomohol v záverečných minútach k výhre 3:2.

„Slová sa hľadajú ťažko v tejto smutnej situácii, ktorej stále nemôžeme uveriť. Nemôžeme a ani nechceme uveriť, že nás navždy opustil náš drahý kamarát a spoluhráč. Futbal bol pre teba všetkým už od detstva, bol si neodmysliteľnou stálicou nášho tímu TJ Slovan Brvnište, ktorého si bol súčasťou a bol si na to hrdý,“ uvádza klubová stránka.

Ako ďalej pripojili, Martin Pšurík († 23) pristupoval k povinnostiam svedomito a bojoval za klubové farby férovo, čestne a zo všetkých síl. „Vždy sme vedeli, že si najväčší srdciar pre tento klub,“ doplnili.

Úprimnú sústrasť rodine a najbližším.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť zaujímavý obsah z Považskej Bystrice a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie