Filip Chudý Iné športy

Skvelý debut odchovanca Považskej v reprezentácii: Bubelov gól! VIDEO

Premiéru v národnom drese z ríše snov má za sebou považskobystrický odchovanec Miloš Bubela. Prinášame jeho zábery zo zápasu aj s gólom.

Ilustračný obrázok k článku Skvelý debut odchovanca Považskej v reprezentácii: Bubelov gól! VIDEO
Zdroj: TASR

Odchovanec HK 95 Považská Bystrica Miloš Bubela si krajší darček k štvrtkovým 24. narodeninám ani nemohol dať. V stredu večer nastúpil v Rakúsku na svoj prvý zápas v seniorskej reprezentácii Slovenska a svoj debut okorenil gólom, ktorým pomohol k výhre 2:0.

„Gól, víťazstvo, lepšie to už nemohlo byť. Dal som si pekný darček k narodeninám, každá takáto udalosť poteší. Bol to pre mňa prvý sezónny zápas, navyše premiéra medzi novými chalanmi. Náročná úloha, ale zvládol som ju,“ vyjadril sa Miloš Bubela.

Ten si momentálne hľadá nový angažmán, aj preto mal vo Viedni zvýšenú motiváciu sa ukázať. „Koncom augusta by sa to malo utriasť, potom budem múdrejší,“ povedal považskobystrický odchovanec o svojej klubovej budúcnosti.

No jeho budúcnosť by mohla byť spojená aj s reprezentáciou, pretože jeho výkon v stretnutí s rakúskymi hokejistami ocenil aj tréner národného mužstva Zdeno Cíger. „Bolo to ťažké, pre mňa to bol prvý zápas v sezóne a zároveň prvý reprezentačný s novými chalanmi. Musel som sa do toho dostať, no od druhej tretiny sa mi išlo oveľa lepšie a zvládol som to,“ dodal Bubela.

Fotky z jeho prvého zápasu v reprezentácii si pozrite vo fotogalérii. Jeho gól si môžete pozrieť na videu.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Môže vás zaujímať:

Ďalší odchovanec Považskej v reprezentácii: Bubelov krásny darček k narodeninám

Hokejisti Považskej v príprave na novú sezónu: Novinky priamo z klubovej kuchyne

Foto: ilustračné

Debut Miloša Bubelu v reprezentácii: Odchovanec Považskej strelil víťazný gól
1
Galéria
Odchovanec Považskej v reprezentácii: Debut Miloša Bubelu
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie