Streda 24. júl 2019 Vladimír  26 °C
Filip Chudý Rôzne Kultúra

Silvestrujete v Považskej? Prvé INFO o konci roka v centre mesta

Koniec roka 2018 sa blíži. Ak však ešte nemáte plán na silvestrovský večer a práve nad ním premýšľate, tu je možnosť.

Ilustračný obrázok k článku Silvestrujete v Považskej? Prvé INFO o konci roka v centre mesta
Zdroj: TASR

Posledný mesiac v roku začal odsýpať a je najvyšší čas myslieť na silvestrovské plány. Oslavy v centre Považskej Bystrice sú tradíciou už roky. Aj tento rok sa mnoho Považskobystričanov vydá lúčiť sa so starým rokom a vítať ten nový práve na toto miesto. Viac o plánoch na posledný deň tohto roka prezradila hovorkyňa mesta Iveta Pagáč Kováčiková, podľa ktorej sa môžu občania tešiť na bohatý silvestrovský program.

„Na zimnom štadióne sa bude konať detský Silvester na ľade, pripravený je tiež kultúrny program pred mestským úradom vo večerných hodinách. Chýbať nebude ani tradičný ohňostroj,“ opísala hlavné body programu.

Ako ďalej uviedla, keďže Detský Silvester mal v prvých dvoch ročníkoch veľký úspech, urobili z nej už tradičné podujatie. Konať sa bude aj v tomto roku na zimnom štadióne, konkrétne 31. decembra od 14:00 do 17:00.

Kultúrny program pred mestským úradom potom začne o 21:00. „V programe vystúpi Robo Šimko so skupinou Massriot, Happy Band a po polnočnom ohňostroji sa o zábavu postará DJ Džoxy,“ doplnila Pagáč Kováčiková.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk