Filip Chudý Basketbal

Rozlúčka Považskobystričanov so sezónou: Svojim súperom sa chcú revanšovať!

Basketbalisti Považskej Bystrice zakončia počas víkendu dvomi domácimi zápasmi túto sezónu. Aký majú cieľ?

Ilustračný obrázok k článku Rozlúčka Považskobystričanov so sezónou: Svojim súperom sa chcú revanšovať!
Zdroj: Dnes24.sk

Na basketbalistov IMC Slovakia Považská Bystrica čaká rozlúčka s touto sezónou 1. ligy mužov. Počas víkendu ju zakončia dvojicou stretnutí. Najprv v sobotu o 16:00 nastúpia proti Kežmarku a v nedeľu o 10:30 privítajú Žiar nad Hronom. Obe stretnutia sa odohrajú v telocvični na ZŠ Rozkvet.

„Čakajú nás posledné dva zápasy v sezóne, navyše na domácej palubovke, takže túžba po víťazstvách je ešte väčšia než obvykle. Taktiež sa chceme našim súperom revanšovať za prehry z ich paluboviek. Stále nás trochu mrzí, že sme nepostúpili do vrchnej časti, no práve preto urobíme všetko pre to, aby sme dvomi víťazstvami potvrdili celkovú šiestu priečku v lige,“ povedal považskobystrický hráč Andrej Péli.

Ako ďalej uviedol, srdečne spolu s celým tímom pozývajú všetkých fanúšikov na rozlúčku so sezónou. „Verím, že nás prídu podporiť v hojnom počte,“ doplnil Péli. Aj podpora fanúšikov môže rozhodnúť o tom, či si Považskobystričania udržia aktuálnu šiestu priečku, alebo sa pred nich niekto dostane. Žiar nad Hronom a Trnava strácajú na nich len bod.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Môže vás zaujímať:

Považskú čaká záverečný domáci zápas pred play-off: Chýbať budú viaceré opory!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie