Filip Chudý Krimi

Roman (37) z Považskej nabral auto pred sebou: Prekvapenie prišlo onedlho, FOTO

Na známej ceste v Považskej Bystrici medzi hlavnou križovatkou a veľkou okružnou križovatkou sa stala dopravná nehoda. Čo o nej prezradili policajti?

Ilustračný obrázok k článku Roman (37) z Považskej nabral auto pred sebou: Prekvapenie prišlo onedlho, FOTO
2
Galéria

Podľa informácií od mužov zákona došlo v pondelok 21. novembra o 18:40 v Považskej Bystrici na ceste II. triedy, smerom od Orlovského mosta na Domanižu (Ulica M. R. Štefánika) k opravnej nehode, pri ktorej zohral úlohu alkohol.

„Roman (37) z Považskej Bystrice na vozidle Fiat Marea narazil do zadnej časti vozidla Toyota Rav 4, ktoré riadil 57-ročný Pavol. Ten stál pred priechodom pre chodcov a dával prednosť chodcom kráčajúcim po priechode pre chodcov,“ povedala Elena Antalová, hovorkyňa KR PZ v Trenčíne.

Ako ďalej informovala, k zraneniu osôb nedošlo, no škoda na vozidle Fiat bola predbežne vyčíslená na asi 500 € a na Toyote asi 2 500 €. „Oboch vodičov dopravní policajti podrobili dychovej skúške. U vodiča Toyoty bola dychová skúška negatívna. Vodič Marey nafúkal 1,33 promile. Poverený policajt Okresného dopravného inšpektorátu voči Romanovi vzniesol obvinenie z prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky,“ dodala Antalová s tým, že za uvedený skutok je trestná sadzba v zmysle zákona trest odňatia slobody až na jeden rok

Dopravná nehoda v Považskej: Zrážka áut na Štefánikovej
2
Galéria

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Môže vás zaujímať:

Policajti o tragédii: Oproti Vladovi (51) z Považskej sa vyrútilo auto a …

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie