Rôzne

Pripravme sa dopredu: 5 liniek MHD pôjde po obchádzkovej trase

V Považskej Bystrici sa chystá dopravné obmedzenie v spojitosti s rekonštrukciou Orlovského mosta. MHD bude preto premávať inak.

Ilustračný obrázok k článku Pripravme sa dopredu: 5 liniek MHD pôjde po obchádzkovej trase
Zdroj: Dnes24.sk

Ako sme už informovali, z dôvodu rekonštrukcie vozovky z Orlovského mosta smerom ku policajtom bude zjazd a výjazd z komunikácie M. R. Štefánika (pri pamätníku) uzavretý. Obmedzenia dopravy začnú v piatok 3. júla o 18.00 h, trvať by mali do nedele 5. júla do 19.00 h.

Obchádzka

Doprava bude vedená po vyznačených obchádzkových trasách ulicami Kukučínova, Športovcov, Mládežnícka, Robotnícka, Okružná a Hviezdoslavova.

Na situáciu zareagovala aj Mestská dopravná spoločnosť, prevádzkovateľ MHD v našom meste. Tá oznamujeme cestujúcej verejnosti, že v dôsledku pripravovanej uzávierky cesty pri Pamätníku SNP, budú v uvedenom čase presmerované linky po obchádzkovej trase.

5 liniek pôjde inak

Linky 3, 7, 9, 11 a 100 budú vedené po náhradnej trase ulicami Kukučínova, Odborov a železničnou stanicou. Z tohto dôvodu nebude obsluhovaná zastávka PARK, v oboch smeroch. Ako náhradnú zastávku je možno použiť Ul. Kukučínova.

Informovala MDS s tým, že za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňuje.

Ďalšie zaujímavosti z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24 a Facebooku.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie