Filip Chudý Kultúra

Prešlo to rýchlo, už je tu záverečný januárový víkend: Zabavme sa v Považskej

Ešte predtým, ako sa tohtoročný január skončí, sa môžeme v našom meste zabaviť počas jeho posledného víkendu. Kam sa vybrať?

Ilustračný obrázok k článku Prešlo to rýchlo, už je tu záverečný januárový víkend: Zabavme sa v Považskej
Zdroj: Matúš Maťufka

Lyžovanie v Považskej Bystrici

25. – 27. januára, vlek Mašková

Kto má rád aktívnu formu oddychu, toho určite poteší, že lyžiarsky vlek priamo v našom meste bude premávať zadarmo, a to cca nasledovne: v piatok od 14:00 do 16:30, počas soboty a nedele zas od 10:00 do 16:00. Všetko, samozrejme, v prípade ideálneho počasia a dobrých snehových podmienok.

Futbal: Považská Bystrica – Pohronie

26. januára o 11:00, umelá tráva futbalového štadióna

Futbalisti MŠK odohrajú druhý prípravný zápas v zimnej príprave, v ktorom sa stretnú s lídrom druhej ligy z Pohronia.

Futbal: Zápasy v Považskej Bystrici

26. a 27. januára, umelá tráva futbalového štadióna

Umelý trávnik v Považskej Bystrici bude počas zimy poriadne využitý aj inými klubmi. V sobotu sa tam odohrá duel Beluša – Stráňavy (13:00), v nedeľu postupne stretnutia Bíňovce – Štiavnik (10:00), Jasenica – Visolaje (12:00), Prečín – Podmanín (14:00) a Predmier – Bánová (16:00).

Ralph búra internet 2

26. januára o 16:00, kino Mier

Známy videoherný hromotĺk Raplh a jeho malá kamarátka Vanellope musia podstúpiť riskantné dobrodružstvo, aby našli náhradnú časť do Vanellopinej videohry. Opúšťajú bezpečie svojej videoherne a vydávajú sa do rozsiahleho a vzrušujúceho sveta internetu. Animovaná rodinná komédia.

Hádzaná: Považská Bystrica – Prešov

26. januára o 18:00, športová hala

Považskobystrickí hádzanári vstúpia do jarnej časti proti majstrovskému Prešovu, čo je súper, ktorého vieme prekvapiť. Potvrdíme to aj teraz?

Glass

26. januára o 18:30, kino Mier

V úplne novom, komiksom inšpirovanom trileri sa stretávajú postavy z dvoch úspešných filmov – Vyvolený a Rozpoltený. Z prvého z nich sa vracajú takmer nezničiteľný David Dunn a jeho protipól – krehký manipulátor Eliah Price. Z trileru Rozpoltený sa zas objavuje psychopatický Kevin Wendell Crumb a jeho 24 rôznych osobností. Všetci traja sa stretávajú v psychiatrickom ústave. Crumb však uniká vtelený do jednej zo svojich nebezpečných identít a Dunn s Priceom musia v súboji s ním využiť všetky svoje paranormálne schopnosti.

Preteky na igelitových vreciach

27. januára o 12:30, Praznov – na Zavaľovči

V Praznove využijú snehovú nádielku na preteky na igelitových vreciach. Ak chcete, choďte si zasúťažiť alebo sa len na to pozrieť.

Ľadová sezóna 2

27. januára o 16:00, kino Mier

Ľadové medvede vynikajú silou a obratnosťou a žijú samotárskym životom. Hrozivou bielou šelmou sa medveď Norm stal pravdepodobne len omylom. Má totiž rád spoločnosť, zábavu a priateľov, zatiaľ čo v tom, ako byť dravý, desivý a nebezpečný vládca premrznutých planín, dosť zaostáva. Je to dobrák od kostí, ale či chce alebo nie, Norm je jednoducho ľadový medveď. Animovaná komédia.

Hokej: Považská Bystrica – Dubnica

27. januára o 18:00, zimný štadión

Hokejisti HK 95 Považská Bystrica tuho bojujú o postup do play-off, pričom potrebujú každý bod, keďže im najnovšie tri odpočítali… Považské derby proste treba vyhrať.

Trhlina

27. januára o 18:30, kino Mier

Nezamestnaný absolvent Igor objaví záznamy výpovedí psychiatrického pacienta Waltera Fischera. Ten pred sedemdesiatimi rokmi záhadne zmizol v pohorí Tribeč, a keď sa po vyše dvoch mesiacoch rovnako záhadne objavil, mal na tele čudné popáleniny a zranenia. Bol dezorientovaný, nedokázal vysvetliť, čo sa mu stalo, už nikdy sa nespamätal. Igor pátra ďalej a s údivom zisťuje, že Fischerov prípad nie je ojedinelý – zmienky o tajomnom miznutí ľudí v tomto pohorí siahajú hlboko do histórie. Slovenský triler.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Ľubo zo Spišskej svoj voľný čas investoval do takejto zbierky. Veď pozrite…

Zdroj: Dnes24.sk

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie