Hádzaná

Predposledný domáci zápas: Dočkáme sa športovej pomsty?

V zápase 8. kola nadstavby o 1. až 6. miesto hostí MŠK Považská Bystrica HKM Šaľa. Tieto celky bojovali o postup do play-off, pričom sa do nej dostala Šaľa. No našim hádzanárom sa črtá forma akejsi športovej pomsty.

Ilustračný obrázok k článku Predposledný domáci zápas: Dočkáme sa športovej pomsty?
Zdroj: Barbora Talačová

Prakticky počas celej tejto extraligovej sezóny bolo zrejmé, že o posledné štvrté miesto do play-off budú bojovať Považská Bystrica a Šaľa. Pred vyžrebovaním nadstavby sa zdalo, že rozhodujúcim by mohol byť zápas 8. kola, ale nie je tomu tak, keďže Šaľania získali matematickú definitívu v minulom kole.

Môže za to ich víťazná séria, keď vyhrali aktuálne trikrát za sebou. Hlavne domáce výhry nad Topoľčanmi (27:23) a Hlohovcom (30:21) boli trochu prekvapivé, pričom hráči HKM podali v nich zrejme najlepšie výkony v sezóne.

Hádzanárom MŠK zostáva odohrať už len tri posledné kolá a sezóna sa pre nich skončí. No práve predposledný domáci zápas, ktorý sa odohrá v stredu podvečer v športovej hale od 18:00, bude mať ešte náboj. Považskobystričania by mali mať totiž ambíciu sa trochu športovo pomstiť svojmu súperovi a vymazať jeho úspešnú víťaznú sériu.

Môže vás zaujímať:

Žiaci Obchodnej akadémie sa zúčastnili MS škôl v hádzanej: TAKTO sa im darilo vo Francúzsku

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie