Filip Chudý Krimi

Požiar kaplnky na Rozkvete: Smutné FOTO priamo z miesta

V Považskej Bystrici prišlo k ďalšiemu veľkému požiaru, tentoraz išlo o známu kaplnku na Rozkvete. Čo prezradili hasiči?

Ilustračný obrázok k článku Požiar kaplnky na Rozkvete: Smutné FOTO priamo z miesta
10
Galéria

V utorok 21. augusta krátko pred jednou hodinou v noci bol ohlásený požiar Kostola sv. Heleny na sídlisku Rozkvet v Považskej Bystrici. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne Marián Petrík.

Ako ďalej uviedol, na zásah bolo postupne vyslaných 12 príslušníkov Hasičského a záchranného zboru z Považskej Bystrice, Púchova, Trenčína a Záchrannej brigády v Žiline so 6 zásahovými vozidlami. Profesionálnym hasičom pri zásahu asistovalo aj 9 členov Dobrovoľného hasičského zboru z obcí: Považská Teplá a Papradno s 2 ks hasičskej techniky.

„Hasiči zasahujúci v dýchacích prístrojoch nasadili za účelom lokalizácie požiaru šesť hasebných prúdov za súčasného rozoberania konštrukcie strechy objektu a monitorovania požiariska termovíznou kamerou. Krátko pred pol siedmou ráno bol požiar zlikvidovaný,“ povedal Petrík s tým, že pri udalosti sa nikto nezranil a príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Požiar kostola v Považskej Bystrici: Zábery zhorenej kaplnky sv. Heleny
10
Galéria

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie