Filip Chudý Rôzne Video

Považskobystrický jarmok prilákal masy: Prvé VIDEO a FOTO z centra diania

Veľké trhovisko, presne tak počas jarmoku vyzerá po centrum nášho mesta. Pozrite si zábery z tohtoročného jarmoku.

Video: Filip Chudý / Zdroj: Dnes24.sk

Piatok 20. septembra bol v našom meste vyhradený 24. ročníku Považskobystrického jarmoku, ktorého program naplánovali organizátori až do neskorých večerných hodín. Množstvo Považskobystričanov a návštevníkov z okolia sa vybralo na jarmok už od jeho začiatku o 10.00 h.

Najväčší záujem vzbudila už tradične Ulička starých remesiel pred kinom Mier, kde boli situovaní remeselníci a tiež ďalšie pútavé stánky, pričom dokopy ich bolo cca 60. Ďalších približne 150 predajných stánkov sa rozložilo vo zvyšku centra mesta, ktoré bolo vyhradené pre jarmok.

Obľube sa tešia tiež rôzne nafukovacie atrakcie a kolotoče v okolí mestského úradu, pričom kolotoče tu budú až do nedele 22. septembra.

Program tohtoročného jarmoku v našom meste postupne graduje. Kultúrny program pri kine Mier bol naplánovaný od 14.00 h až do uzavretia Uličky starých remesiel. Jarmočný koktail pred budovou považskobystrickej radnice štartoval o 16.00 h. Hlavné ťaháky tohtoročného jarmoku sa naplánovali do večerných hodín. Tomáš Bezdeda o 20.00 h a Polemic o 21.30 h.

Na jarmoku nechýbali domáce výrobky z dreva, skla, kameňa, textílií, medu, mäsa, salašnícke výrobky atď. Vybrať ste si mohli tiež z množstva jarmočných dobrôt a tradičných nápojov. SOŠ Považská Bystrica pripravila súťaž Mladý remeselník, počas ktorej žiaci súťažili priamo pri návštevníkoch. Pozornosť pútal Dobročinný bazár a aj iné špeciálne stánky.

Ako to vyzeralo v prvej časti Považskobystrického jarmoku, to si pozrite na videu a vo fotogalérii.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť zaujímavý obsah z Považskej Bystrice a okolia.

Považskobystrický jarmok na FOTO: Takto to na ňom vyzeralo
51
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie