Považskobystrickí maturanti na tablách: Rozhodnite, ktoré je to naj, FOTO

Výklady v našom meste oživili maturitné tablá. Pozrite si ich v našej galérii a rozhodnite, ktoré je podľa vás najkrajšie.

Filip Chudý

Na stredných školách sa tento týždeň začali ústne maturity, ktoré potrvajú do 7. júna. Niektorí maturanti to už majú za sebou. V Považskej Bystrici ide napr. o gymnazistov a žiakov priemyslovky. Ďalší sa zas aktuálne pripravujú v akademickom týždni na to, aby pri zelenom stole vedeli čo najviac.

K maturitnému obdobiu neodmysliteľne patrí aj lúčenie, počas ktorého maturanti vyrazia do mesta s tablom, na ktorom sú zvečnení. No a tablá potom na určitý čas zdobia výklady obchodov a predajní v centre mesta.

My sme sa boli na ne pozrieť, pričom sme ich aj nafotili. V galérii si ich môžete pozrieť a zároveň v hlasovaní rozhodnúť, ktoré je podľa vás najkrajšie či najoriginálnejšie.

Ak niektoré tablo chýba, keďže sa mohlo stať, že niektoré si už maturanti zobrali naspäť, resp. ho ešte len svetu ukážu, kľudne nám ho pošlite na chudy@global24.sk alebo v správe na našom facebooku.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Hlasovanie o najkrajšie považskobystrické tablo 2019

Ktoré považskobystrické maturitné tablo 2019 je najkrajšie?

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk