Považskobystrickí hasiči v akcii: Na diaľnici horela dodávka, FOTO

Na diaľnici v blízkosti Považskej Bystrice sa ocitla dodávka v plameňoch. Na mieste zasahovali hasiči z nášho mesta. Pozrite podrobnosti.

Filip Chudý

Dňa 11. septembra, krátko po deviatej hodine ráno bol ohlásený požiar dodávkového motorového vozidla, ku ktorému došlo na 154 km diaľnice D1 v smere na Bratislavu, v katastri obce Beluša. Informoval o tom Marián Petrík, hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Trenčíne. Ten ďalej uviedol, že na zásah boli vyslaní štyria príslušníci HaZZ z Považskej Bystrice s technikou AHZS MB Vario a CAS 30 Iveco Trakker.

„Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že postihnutá dodávka sa nachádza v odstavnom pruhu diaľnice, pričom požiar vozidla bol v pokročilom štádiu horenia,“ povedal Petrík.

„Hasiči z Považskej Bystrice zasahujúci v dýchacích prístrojoch zabezpečili miesto udalosti a na likvidáciu požiaru nasadili jeden hasebný prúd. Následne postihnuté vozidlo skontrolovali a miesto udalosti odovzdali príslušníkom polície,“ doplnil Petrík s tým, že pri udalosti sa nikto nezranil a príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Môže vás zaujímať:

Nehoda blízko Považskej Bystrice: Diaľnica v jednom smere uzatvorená, FOTO

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame