Futbal

Považskobystrickí futbalisti naháňajú prvé miesto: Teraz musia ubrániť najlepšieho strelca súťaže

Miestna siedma futbalová liga napíše počas víkendu svoje 22. tohtosezónne pokračovanie. V ňom privíta v šlágri kola akruálne druhá Považská Bystrica štvrté Visolaje.

Ilustračný obrázok k článku Považskobystrickí futbalisti naháňajú prvé miesto: Teraz musia ubrániť najlepšieho strelca súťaže
Zdroj: Dnes24.sk

Po minulotýždňovej výhre v Kvašove 4:1, o ktorú sa postarali presnými zásahmi Lukáš Bielik, Marián Vala a dvojgólový Marek Sloboda, sa už futbalisti Považskej Bystrice tešia na len tretí domáci zápas v jarnej časti, ktorý odohrajú v nedeľu o 14:30.

Privítajú v ňom nebezpečného súpera z Visolajov, ktorý pred týždňom v domácom prostredí pripravil pre vedúci Podmanín len tretiu prehru v sezóne. Navyše má vo svojom strede najlepšieho strelca súťaže, ktorým je so 17 strelenými gólmi Miroslav Krála.

No považskobystrickí futbalisti sú rozbehnutí, veď už 16 zápasov za sebou neprehrali a dokonca ostatných jedenásť z nich vyhrali. Teraz si navyše nemôžu dovoliť ani najmenšie zaváhanie a musia pokračovať vo víťaznom ťažení. Jedine tak totiž môžu stiahnuť náskok Podmanína, ktorému už dýchajú na chrbát. Lenže stále musia čakať na jeho zaváhanie, pretože len v takom prípade sa môžu dostať na vysnívané prvé miesto.

Môže vás zaujímať:

Futbalisti Považskej Bystrice môžu ísť na čelo tabuľky: Ak sa stane toto

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie