Považskobystrické maturitné tablá na FOTO: Hlasujte, ktoré je najkrajšie!

Naše mesto oživili v týchto dňoch maturitné tablá. Všetky sme ich zdokumentovali, pričom vy musíte rozhodnúť, ktoré je to najkrajšie.

Filip Chudý

Maturanti z Obchodnej akadémie v Považskej Bystrici sú prví z nášho mesta, ktorí si tento týždeň začali sadať k zeleným stolom. Skúška dospelosti bude pokračovať ústnou časťou na stredných školách počas budúceho týždňa, keď sa u nás budú preverovať vedomosti maturantov na gymnáziu, SPŠ, SZŠ a SOŠ strojnícka. Stredná odborná škola bude mať maturity až v prvý júnový týždeň, čiže jej maturanti sa budú ešte najbližší piatok len lúčiť.

No 19 považskobys­trických maturitných tried má svoju rozlúčku už za sebou, pričom každá z nich zanechala v centre mesta svoju stopu v podobe maturitných tabiel, ktoré sú umiestnené vo výkladoch.

My sme ich všetky nafotili, pričom už vy rozhodnete, ktoré je podľa vás najkrajšie či najoriginálnejšie. Všetky doteraz odhalené považskobystrické tablá 2018 sú vo fotogalérii, kde si ich pozrite a následne sa rozhodnite, ktorému dáte svoj hlas.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame