Považskobystričania pred jubilejnou métou: Mužstvo chce kvôli tomu vyhrať

Považskobystrickí futbalisti neprehrali viac ako rok a v najbližšom zápase môžu dosiahnuť pozitívnu métu. Tomáš Kováč chce vyhrať aj kvôli fanúšikom.

Filip Chudý
Ilustračný obrázok k článku Považskobystričania pred jubilejnou métou: Mužstvo chce kvôli tomu vyhrať
Zdroj: Dnes24.sk

Futbalisti MŠK Považská Bystrica neprehrali už úctyhodných 29 súťažných zápasov za sebou. Najbližšie ich čaká súboj dvoch okresných miest proti Ilave, ktorý môže mať aj prívlastok duel prvého proti poslednému, keďže Považskobystričania trónia na čele tabuľky a Ilavčania sú zatiaľ na jej chvoste.

„Čaká nás opäť ťažký súper. Síce tabuľkovo sú na tom horšie ako my, ale bude to náročné, tabuľka nehrá žiadnu rolu. Budeme si chcieť napraviť chuť po remízovom zápase s Bolešovom a získať tri body. Bude skvelé, ak sa to podarí,“ povedal brankár MŠK Tomáš Kováč.

Čítajte tiež: Tomášovi (18) sa z brány podaril husársky kúsok: Krásna rozlúčka s mužstvom!

Podľa jeho slov si mužstvo uvedomuje, že môže dosiahnuť jubilejný 30. zápas bez prehry. „Obzvlášť preto chceme ten zápas vyhrať. To by mohlo pomôcť v tom, aby aj fanúšikovia začali opäť chodiť na futbal vo väčšom počte. Bude to náročné, ale dáme do toho všetko,“ dodal Kováč. Zápas sa začína v nedeľu o 14:30.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Môže vás zaujímať:

Považskobystri­čania na čele tabuľky: Ich úspešná séria má už ročné trvanie, FOTO

Foto: ilustračné