Hádzaná

Posledný zápas sezóny pre našich hádzanárov: Chcú si napraviť reputáciu

V sobotu podvečer uzavrú hádzanári Považskej Bystrice tohtoročnú sezónu. Posledný zápas odohrajú na horúcej pôde Prešova, ktorý nedávno doma porazili. Postarajú sa o ďalšiu senzáciu?

Ilustračný obrázok k článku Posledný zápas sezóny pre našich hádzanárov: Chcú si napraviť reputáciu
Zdroj: Barbora Talačová

V stredu odohrali Považskobystričania posledný domáci zápas v tejto sezóne, keď privítali Nové Zámky. No po slabom výkone bez nasadenia a väčšej bojovnosti prišla zaslúžená prehra 27:29. „Bol to posledný domáci zápas, preto som apeloval na hráčov, nech sa rozlúčia s divákmi nielen víťazstvom, ale aj dobrou hrou, no nepodarilo sa ani jedno. Na hráčoch už bolo vidieť, že neúspešná sezóna sa chýli ku koncu,“ zhodnotil tento zápas tréner MŠK Václav Straka.

Václav Straka sa tiež ospravedlnil fanúšikom za slabý výkon v tomto stretnutí. Odčiniť ho hádzanári MŠK môžu v tejto sezóne už len v jednom zápase. V sobotu o 18:00 nastúpia v Prešove. Úradujúceho majstra a aj aktuálneho víťaza Slovenského pohára pritom pred mesiacom doma porazili 29:28, čiže v prípade podania dobrého výkonu nemusia byť bez šance ani teraz.

„V poslednom zápase pôjde o to, aby sme napravili reputáciu zo zápasu proti Novým Zámkom, aj keď to bude ťažké. Dúfam, že hráči to nejako spláchnu a pôjdeme do Prešova zabojovať,“ dodal Václav Straka.

Môže vás zaujímať:

Skvelý úspech považskobystrických hádzanárov: TOTO sú pocity priamo z kabíny

Hádzanárske prekvapenie na Považí: MŠK porazil Prešov

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie