Rôzne

Plány na modernizáciu v Považskobystrickom okrese: Ktorej obce sa týkajú?

Známa obec v našom okrese chce za slušný balík peňazí zrekonštruovať svoj obecný úrad. Aké práce sa plánujú?

Ilustračný obrázok k článku Plány na modernizáciu v Považskobystrickom okrese: Ktorej obce sa týkajú?
Zdroj: TASR

Obec Sverepec v Považskobys­trickom okrese chce rekonštrukciou znížiť energetickú náročnosť administratívnej budovy obecného úradu. Výzvu na predkladanie ponúk pre verejné obstarávanie zverejnila obec vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie.

Predmetom zákazky sú stavebné práce spočívajúce v rekonštrukcii a modernizácii objektu administratívnej budovy. Celková predpokladaná hodnota zákazky je 398 632,69 eura bez DPH. Obstarávanie sa týka programu financovaného z fondov Európskej únie.

Podľa starostu Sverepca Maroša Ondráša v rámci rekonštrukcie administratívnej budovy vymenia opláštenie budovy, zateplia ju, vymenia strechu. Súčasťou prác bude aj výmena elektroinštalácie a nová vzduchotechnika. Od komplexnej rekonštrukcie si sľubuje výraznú úsporu na energiách. Lehota na predkladanie ponúk je do 24. júla do 10:00. Hlavným kritériom pri vyhodnocovaní ponúk bude najnižšia cena. Dĺžka trvania zákazky alebo rámcovej dohody je do desiatich mesiacov od zadania zákazky. Verejný obstarávateľ požaduje zábezpeku vo výške 11 500 eur.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Môže vás zaujímať:

V Považskej sa oceňovalo: Spoznali sme najväčšie talenty nášho mesta, FOTO

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie