Tlačové správy

Našli sme ho. Pozrite, ako vyzerá rozprávkové bývanie na Slovensku

O bývaní v luxusnom byte v lone prírody, odkiaľ výhľad berie dych zas a zas a obďaleč je more atrakcií, sníva nejeden... Nemusí to byť len romantická predstava.

Ilustračný obrázok k článku Našli sme ho. Pozrite, ako vyzerá rozprávkové bývanie na Slovensku
Zdroj: terasybojnice.sk

Prichádzate z práce. Príroda. Pokoj. Zapínate kávovar vo svojom luxusnom dome. Exkluzívny výhľad. Espreso na terase. Okolie ako z rozprávky a neďaleko more atrakcií, kde môžu vyraziť nielen vaše ratolesti. Trafili sme vašu predstavu o dokonalom bývaní?

Zdroj: terasybojnice.sk

Nasledovné vizualizácie sú potom ako ušité pre vás. Už v decembri sa kolaudácie dočká nový bytový komplex, ktorý vyrástol v kúpeľnom mestečku Bojnice. Pastva pre oči – miesto pre rozprávkový život.

Zdroj: terasybojnice.sk

Bytový komplex Terasy Bojnice tvoria štyri objekty, v každom sú štyri dvojpodlažné, štvorizbové terasové byty. Vjazd pre osobné automobily je spojovacím tunelom popod všetky štyri objekty až po vlastné parkovacie miesta. Spolu 16 apartmánov a 32 parkovacích mi­est.

Zdroj: terasybojnice.sk

Luxus moderných bytov je v kontraste s okolitou prírodou a pokojom navôkol. Z bytu alebo jeho terasy si budúci majitelia alebo ich návšteva môžu vychutnať ten najkrajší panoramatický výhľad v širokom okolí.

Zdroj: terasybojnice.sk

Kochať sa samozrejme možno aj pohľadom na rozprávkový Bojnický zámok, vzdialený len 400 metrov. Ten je len jednou z atrakcií, ktoré sa v okolí nachádzajú. Za zmienku rozhodne stoja aj zoo, kúpele, vodný svet, lyžiarske stredisko či Múzeum praveku.

Bývanie snov nemusí byť len snom...
11
Galéria

Ak ste sa po zhliadnutí týchto obrázkov opäť ocitli vo svojom sne, sne o dokonalom bývaní, nadišiel čas ho naplniť. Začať môžete jedným klikom na www.terasybojnice.sk, kde nájdete všetky bližšie informácie.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie