Aktualizované Filip Chudý Futbal

Zmena programu pre Považskobystričanov: Súper k nám nepricestuje!

Futbalisti Považskej Bystrice budú mať v závere ročníka o jeden zápas menej, keďže súper k nám na posledný domáci zápas nepricestuje.

Ilustračný obrázok k článku Zmena programu pre Považskobystričanov: Súper k nám nepricestuje!
Zdroj: Dnes24.sk

Futbalisti MŠK Považská Bystrica majú po spečatení postupu do piatej ligy v závere súťaže nabitý program. V sobotu na nich čakal exhibičný zápas proti hokejovým osobnostiam, pričom už v nedeľu mali mať ligové povinnosti, keď v poslednom domácom zápase o 10:00 sa mali stretnúť v šlágri kola s Košecou, lenže toto stretnutie sa hrať nebude.

Košeca totiž oznámila, že na zápas nepricestuje. Hráči Považskej Bystrice si tak na štadión len prídu prevziať víťazný pohár, ale bez možnosti na trávniku vrátiť súperovi prehru z jesene.

Na jej konci totiž prehrali v Košeci 2:3, čím ukončili svoju vtedajšiu sériu 32 zápasov bez prehry, počas ktorej až 28-krát zvíťazili a stratili len osem bodov za štyri remízy. Považskobystričania vtedy okúsili chuť prehry po dlhých 406 dňoch. Na hráčov MŠK teda čaká už len derby v poslednom kole v Podmaníne (sobota 17. júna o 15:00), ktorý je druhý v tabuľke.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Môže vás zaujímať:

Veľký exhibičný zápas v Považskej Bystrici: Prídu k nám tieto športové hviezdy

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie