Na svoje si prídu malí aj veľkí: V Považskej pripravili obľúbený karneval

Karnevalové obdobie v Považskej Bystrici pokračuje, pričom tentoraz sa bude dať zabaviť aj trochu inou formou.

Filip Chudý
Ilustračný obrázok k článku Na svoje si prídu malí aj veľkí: V Považskej pripravili obľúbený karneval
Foto: Radka Deckerová

Rôzne karnevalové zábavy prebiehali v ostatných týždňoch prakticky na celom Slovensku, pričom v našom meste sa dá zabaviť aj naďalej. Centrum voľného času (CVČ) Považská Bystrica v spolupráci s MŠK Považská Bystrica a HK 95 Považská Bystrica pripravili na nedeľu 10. marca od 10:30 do 12:30 už tradičné podujatie Karneval na ľade.

Tento ľadový karneval ponúka rôzne súťaže a tiež karnevalovú diskotéku. Za deti na podujatí zodpovedajú ich zákonní zástupcovia, pričom dieťa bude mať povinnú prilbu na hlave. Vstup je voľný.

„Určite budú pripravené súťaže, aspoň päť ich bude. Pôjde o súťaže, ktoré sa dajú zrealizovať na ľade. Tiež sa budú hodnotiť masky v desiatich kategóriách, ako napr. najkrajšia, najkreatívnejšia, najvypracovanejšia, najstrašidelnejšia a pod. Pripravené sú aj ceny a sladké odmeny. Zábavu dotvorí karnevalová diskotéka,“ povedala Katarína Ligasová z CVČ.

Je to karneval pre malých aj veľkých a tiež pre tie deti, čo to na korčuliach ešte veľmi nevedia, no s pripravenými pomôckami na výučbu korčuľovania sa v tom môžu zdokonaliť. Korčule však treba mať vlastné.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Aj takto sa v našom meste fašiangovalo

Zdroj: Dnes24.sk

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk