Aktualizované Futbal

MŠK Považská Bystrica na víťaznej vlne: Šanca aj na obsadenie miesta lídra v tabuľke!

Považskobystrickí futbalisti majú pred sebou ďalšie mestské derby, keď sa stretnú so svojou ďalšou mestskou časťou. Tentoraz nastúpia v Praznove, kde sa očakávajú gólovú hody.

Ilustračný obrázok k článku MŠK Považská Bystrica na víťaznej vlne: Šanca aj na obsadenie miesta lídra v tabuľke!
Zdroj: Dnes24.sk

Futbalisti MŠK Považská Bystrica sa vezú na úspešnej vlne. Už 17 zápasov za sebou neprehrali a dokonca ostatných dvanásť z nich vyhrali. Ale vonkoncom sa nemôžu uspokojiť, pretože svoj cieľ stále len naháňajú, hoci ho už majú na dohľad. Na prvé miesto strácajú len tri body, čiže teoreticky môžu ísť na čelo tabuľky už po tomto víkende.

Za predpokladu, že vedúci Podmaním stratí všetky body v Pruskom, potom ich akékoľvek víťazstvo v Praznove dostane na prvé miesto tabuľky.

A hoci Praznov získal len štyri body a je v tabuľke na poslednom mieste, keďže Lednica odstúpila zo súťaže, aj tak pôjde o ťažký zápas, pretože v Praznove to bude ďalšie mestské derby a derby nezvykne mať favorita. No toto je menšia výnimka, pretože rozbehnutí Považskobystri­čania, ktorí v minulom kole naložili štvrtým Visolajom poltucet, by nemali mať problém v jednej zo svojich mestských častí. V nedeľu od 17:00 sa očakávajú na praznovskom ihrisku gólové hody.

Aktualita: Praznov má zranených hráčov, preto zápas preložili na piatok.

Môže vás zaujímať:

Výborná správa z kuchyne považskobystrických hádzanárov: Zmluvu predĺžil obľúbenec fanúšikov

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie