KOMPLETNÝ PREHĽAD futbalovej jesene: Považskú Bystricu čakajú tieto zápasy
Počas víkendu štartuje v našom okrese nový futbalový ročník. Prinášame prehľad zápasov v ObFZ Považská Bystrica. Kde a kedy nastúpia vaši obľúbenci?
Už cez víkend odštartuje v našom okrese nová futbalová sezóna. A hoci sa v pôvodnom termíne seniorské súťaže nevyžrebovali, kompletný program dvoch najvyšších seniorských súťaží v ObFZ Považská Bystrica je už na svete. My vám ponúkame kompletný program jesennej časti, ako je uverejnený na zväzovej stránke futbalnet.sk.
Väčšina klubov bude hrať svoje zápasy v úradnom hracom čase, ale výnimkou bude MŠK Považská Bystrica, ktorá svoje domáce majstrovské futbalové zápasy v 6. lige odohrá vždy v nedeľu o 14:30, o čom informuje najnovšia úradná správa miestneho ObFZ.
6. liga ObFZ Považská Bystrica
1. kolo (07.08.2016 17:00)
- TJ SLOVAN DOLNÉ KOČKOVCE – TJ SLOVAN KOŠECKÉ PODHRADIE
- TJ PRIEHRADA UDIČA – TJ ŽIAR PAPRADNO
- TJ HRADIŠŤAN JASENICA – TJ SPARTAK LYSÁ POD MAKYTOU
- TJ VÁPEČ HORNÁ PORUBA – FK SLOVAN BOLEŠOV
- FK KOŠECA – TJ JEDNOTA DULOV
- TJ MANÍN PODMANÍN – MFK ILAVA
- TJ ŠTART TUCHYŇA – MŠK POVAŽSKÁ BYSTRICA
2. kolo (14.08.2016 17:00)
- TJ JEDNOTA DULOV – TJ MANÍN PODMANÍN
- TJ VÁPEČ HORNÁ PORUBA – FK KOŠECA
- TJ ŽIAR PAPRADNO – TJ HRADIŠŤAN JASENICA
- TJ SLOVAN KOŠECKÉ PODHRADIE – TJ PRIEHRADA UDIČA
- MŠK POVAŽSKÁ BYSTRICA – TJ SLOVAN DOLNÉ KOČKOVCE
- MFK ILAVA – TJ ŠTART TUCHYŇA
- FK SLOVAN BOLEŠOV – TJ SPARTAK LYSÁ POD MAKYTOU
3. kolo (21.08.2016 17:00)
- FK KOŠECA – FK SLOVAN BOLEŠOV
- TJ MANÍN PODMANÍN – TJ VÁPEČ HORNÁ PORUBA
- TJ SPARTAK LYSÁ POD MAKYTOU – TJ ŽIAR PAPRADNO
- TJ SLOVAN DOLNÉ KOČKOVCE – MFK ILAVA
- TJ ŠTART TUCHYŇA – TJ JEDNOTA DULOV
- TJ HRADIŠŤAN JASENICA – TJ SLOVAN KOŠECKÉ PODHRADIE
- TJ PRIEHRADA UDIČA – MŠK POVAŽSKÁ BYSTRICA
4. kolo (28.08.2016 17:00)
- TJ JEDNOTA DULOV – TJ SLOVAN DOLNÉ KOČKOVCE
- MFK ILAVA – TJ PRIEHRADA UDIČA
- FK KOŠECA – TJ MANÍN PODMANÍN
- TJ VÁPEČ HORNÁ PORUBA – TJ ŠTART TUCHYŇA
- FK SLOVAN BOLEŠOV – TJ ŽIAR PAPRADNO
- MŠK POVAŽSKÁ BYSTRICA – TJ HRADIŠŤAN JASENICA
- TJ SLOVAN KOŠECKÉ PODHRADIE – TJ SPARTAK LYSÁ POD MAKYTOU
5. kolo (04.09.2016 16:00)
- TJ ŠTART TUCHYŇA – FK KOŠECA
- TJ MANÍN PODMANÍN – FK SLOVAN BOLEŠOV
- TJ PRIEHRADA UDIČA – TJ JEDNOTA DULOV
- TJ SLOVAN DOLNÉ KOČKOVCE – TJ VÁPEČ HORNÁ PORUBA
- TJ ŽIAR PAPRADNO – TJ SLOVAN KOŠECKÉ PODHRADIE
- TJ HRADIŠŤAN JASENICA – MFK ILAVA
- TJ SPARTAK LYSÁ POD MAKYTOU – MŠK POVAŽSKÁ BYSTRICA
6. kolo (11.09.2016 16:00)
- FK KOŠECA – TJ SLOVAN DOLNÉ KOČKOVCE
- TJ MANÍN PODMANÍN – TJ ŠTART TUCHYŇA
- TJ JEDNOTA DULOV – TJ HRADIŠŤAN JASENICA
- TJ VÁPEČ HORNÁ PORUBA – TJ PRIEHRADA UDIČA
- MŠK POVAŽSKÁ BYSTRICA – TJ ŽIAR PAPRADNO
- MFK ILAVA – TJ SPARTAK LYSÁ POD MAKYTOU
- FK SLOVAN BOLEŠOV – TJ SLOVAN KOŠECKÉ PODHRADIE
7. kolo (18.09.2016 15:30)
- TJ SPARTAK LYSÁ POD MAKYTOU – TJ JEDNOTA DULOV
- TJ ŽIAR PAPRADNO – MFK ILAVA
- TJ PRIEHRADA UDIČA – FK KOŠECA
- TJ HRADIŠŤAN JASENICA – TJ VÁPEČ HORNÁ PORUBA
- TJ ŠTART TUCHYŇA – FK SLOVAN BOLEŠOV
- TJ SLOVAN DOLNÉ KOČKOVCE – TJ MANÍN PODMANÍN
- TJ SLOVAN KOŠECKÉ PODHRADIE – MŠK POVAŽSKÁ BYSTRICA
8. kolo (25.09.2016 15:30)
- TJ ŠTART TUCHYŇA – TJ SLOVAN DOLNÉ KOČKOVCE
- TJ MANÍN PODMANÍN – TJ PRIEHRADA UDIČA
- FK KOŠECA – TJ HRADIŠŤAN JASENICA
- TJ VÁPEČ HORNÁ PORUBA – TJ SPARTAK LYSÁ POD MAKYTOU
- TJ JEDNOTA DULOV – TJ ŽIAR PAPRADNO
- MFK ILAVA – TJ SLOVAN KOŠECKÉ PODHRADIE
- FK SLOVAN BOLEŠOV – MŠK POVAŽSKÁ BYSTRICA
9. kolo (02.10.2016 14:30)
- MŠK POVAŽSKÁ BYSTRICA – MFK ILAVA
- TJ SLOVAN KOŠECKÉ PODHRADIE – TJ JEDNOTA DULOV
- TJ ŽIAR PAPRADNO – TJ VÁPEČ HORNÁ PORUBA
- TJ SPARTAK LYSÁ POD MAKYTOU – FK KOŠECA
- TJ HRADIŠŤAN JASENICA – TJ MANÍN PODMANÍN
- TJ PRIEHRADA UDIČA – TJ ŠTART TUCHYŇA
- TJ SLOVAN DOLNÉ KOČKOVCE – FK SLOVAN BOLEŠOV
10. kolo (09.10.2016 14:30)
- TJ VÁPEČ HORNÁ PORUBA – TJ SLOVAN KOŠECKÉ PODHRADIE
- FK SLOVAN BOLEŠOV – MFK ILAVA
- TJ JEDNOTA DULOV – MŠK POVAŽSKÁ BYSTRICA
- TJ MANÍN PODMANÍN – TJ SPARTAK LYSÁ POD MAKYTOU
- FK KOŠECA – TJ ŽIAR PAPRADNO
- TJ SLOVAN DOLNÉ KOČKOVCE – TJ PRIEHRADA UDIČA
- TJ ŠTART TUCHYŇA – TJ HRADIŠŤAN JASENICA
11. kolo (16.10.2016 14:00)
- TJ HRADIŠŤAN JASENICA – TJ SLOVAN DOLNÉ KOČKOVCE
- TJ PRIEHRADA UDIČA – FK SLOVAN BOLEŠOV
- TJ ŽIAR PAPRADNO – TJ MANÍN PODMANÍN
- TJ SPARTAK LYSÁ POD MAKYTOU – TJ ŠTART TUCHYŇA
- MŠK POVAŽSKÁ BYSTRICA – TJ VÁPEČ HORNÁ PORUBA
- TJ SLOVAN KOŠECKÉ PODHRADIE – FK KOŠECA
- MFK ILAVA – TJ JEDNOTA DULOV
12. kolo (23.10.2016 14:00)
- TJ MANÍN PODMANÍN – TJ SLOVAN KOŠECKÉ PODHRADIE
- TJ ŠTART TUCHYŇA – TJ ŽIAR PAPRADNO
- TJ SLOVAN DOLNÉ KOČKOVCE – TJ SPARTAK LYSÁ POD MAKYTOU
- TJ PRIEHRADA UDIČA – TJ HRADIŠŤAN JASENICA
- FK SLOVAN BOLEŠOV – TJ JEDNOTA DULOV
- FK KOŠECA – MŠK POVAŽSKÁ BYSTRICA
- TJ VÁPEČ HORNÁ PORUBA – MFK ILAVA
13. kolo (30.10.2016 13:30)
- TJ HRADIŠŤAN JASENICA – FK SLOVAN BOLEŠOV
- TJ SPARTAK LYSÁ POD MAKYTOU – TJ PRIEHRADA UDIČA
- TJ ŽIAR PAPRADNO – TJ SLOVAN DOLNÉ KOČKOVCE
- TJ SLOVAN KOŠECKÉ PODHRADIE – TJ ŠTART TUCHYŇA
- MŠK POVAŽSKÁ BYSTRICA – TJ MANÍN PODMANÍN
- MFK ILAVA – FK KOŠECA
- TJ JEDNOTA DULOV – TJ VÁPEČ HORNÁ PORUBA
7. liga ObFZ Považská Bystrica
1. kolo (07.08.2016 17:00)
- TJ DRUŽSTEVNÍK DOLNÁ BREZNICA – TJ JEDNOTA LAZY POD MAKYTOU
- TJ DRUŽSTEVNÍK KOLAČÍN – TJ SLOVAN DOLNÁ MARIKOVÁ
- TJ VISOLAJE – ŠK DOHŇANY
- TJ DRUŽSTEVNÍK ŠEBEŠŤANOVÁ – TJ ROZVOJ SVEREPEC
- TJ SPARTAK KVAŠOV – TJ SKALIČAN PRAZNOV
- TJ POVAŽAN PRUSKÉ – TJ ISKRA MALÉ LEDNICE
- TJ POVAŽAN PODVAŽIE – TJ STRÁŽOV PRUŽINA
2. kolo (14.08.2016 17:00)
- TJ SLOVAN DOLNÁ MARIKOVÁ – TJ POVAŽAN PRUSKÉ
- TJ SKALIČAN PRAZNOV – TJ VISOLAJE
- TJ DRUŽSTEVNÍK DOLNÁ BREZNICA – TJ DRUŽSTEVNÍK KOLAČÍN
- TJ ROZVOJ SVEREPEC – TJ SPARTAK KVAŠOV
- TJ STRÁŽOV PRUŽINA – TJ DRUŽSTEVNÍK ŠEBEŠŤANOVÁ
- TJ ISKRA MALÉ LEDNICE – TJ POVAŽAN PODVAŽIE
- TJ JEDNOTA LAZY POD MAKYTOU – ŠK DOHŇANY
3. kolo (21.08.2016 17:00)
- ŠK DOHŇANY – TJ SKALIČAN PRAZNOV
- TJ SPARTAK KVAŠOV – TJ STRÁŽOV PRUŽINA
- TJ VISOLAJE – TJ ROZVOJ SVEREPEC
- TJ POVAŽAN PODVAŽIE – TJ SLOVAN DOLNÁ MARIKOVÁ
- TJ DRUŽSTEVNÍK ŠEBEŠŤANOVÁ – TJ ISKRA MALÉ LEDNICE
- TJ DRUŽSTEVNÍK KOLAČÍN – TJ JEDNOTA LAZY POD MAKYTOU
- TJ POVAŽAN PRUSKÉ – TJ DRUŽSTEVNÍK DOLNÁ BREZNICA
4. kolo (28.08.2016 17:00)
- TJ JEDNOTA LAZY POD MAKYTOU – TJ SKALIČAN PRAZNOV
- TJ ISKRA MALÉ LEDNICE – TJ SPARTAK KVAŠOV
- TJ SLOVAN DOLNÁ MARIKOVÁ – TJ DRUŽSTEVNÍK ŠEBEŠŤANOVÁ
- TJ ROZVOJ SVEREPEC – ŠK DOHŇANY
- TJ STRÁŽOV PRUŽINA – TJ VISOLAJE
- TJ DRUŽSTEVNÍK KOLAČÍN – TJ POVAŽAN PRUSKÉ
- TJ DRUŽSTEVNÍK DOLNÁ BREZNICA – TJ POVAŽAN PODVAŽIE
5. kolo (04.09.2016 16:00
- TJ SKALIČAN PRAZNOV – TJ ROZVOJ SVEREPEC
- TJ POVAŽAN PODVAŽIE – TJ DRUŽSTEVNÍK KOLAČÍN
- TJ POVAŽAN PRUSKÉ – TJ JEDNOTA LAZY POD MAKYTOU
- ŠK DOHŇANY – TJ STRÁŽOV PRUŽINA
- TJ VISOLAJE – TJ ISKRA MALÉ LEDNICE
- TJ SPARTAK KVAŠOV – TJ SLOVAN DOLNÁ MARIKOVÁ
- TJ DRUŽSTEVNÍK ŠEBEŠŤANOVÁ – TJ DRUŽSTEVNÍK DOLNÁ BREZNICA
6. kolo (11.09.2016 16:00)
- TJ ISKRA MALÉ LEDNICE – ŠK DOHŇANY
- TJ STRÁŽOV PRUŽINA – TJ SKALIČAN PRAZNOV
- TJ JEDNOTA LAZY POD MAKYTOU – TJ ROZVOJ SVEREPEC
- TJ POVAŽAN PRUSKÉ – TJ POVAŽAN PODVAŽIE
- TJ DRUŽSTEVNÍK KOLAČÍN – TJ DRUŽSTEVNÍK ŠEBEŠŤANOVÁ
- TJ DRUŽSTEVNÍK DOLNÁ BREZNICA – TJ SPARTAK KVAŠOV
- TJ SLOVAN DOLNÁ MARIKOVÁ – TJ VISOLAJE
7. kolo (18.09.2016 15:30)
- TJ POVAŽAN PODVAŽIE – TJ JEDNOTA LAZY POD MAKYTOU
- TJ DRUŽSTEVNÍK ŠEBEŠŤANOVÁ – TJ POVAŽAN PRUSKÉ
- TJ SPARTAK KVAŠOV – TJ DRUŽSTEVNÍK KOLAČÍN
- TJ VISOLAJE – TJ DRUŽSTEVNÍK DOLNÁ BREZNICA
- ŠK DOHŇANY – TJ SLOVAN DOLNÁ MARIKOVÁ
- TJ SKALIČAN PRAZNOV – TJ ISKRA MALÉ LEDNICE
- TJ ROZVOJ SVEREPEC – TJ STRÁŽOV PRUŽINA
8. kolo (25.09.2016 15:30)
- TJ ISKRA MALÉ LEDNICE – TJ ROZVOJ SVEREPEC
- TJ SLOVAN DOLNÁ MARIKOVÁ – TJ SKALIČAN PRAZNOV
- TJ DRUŽSTEVNÍK DOLNÁ BREZNICA – ŠK DOHŇANY
- TJ DRUŽSTEVNÍK KOLAČÍN – TJ VISOLAJE
- TJ POVAŽAN PRUSKÉ – TJ SPARTAK KVAŠOV
- TJ POVAŽAN PODVAŽIE – TJ DRUŽSTEVNÍK ŠEBEŠŤANOVÁ
- TJ JEDNOTA LAZY POD MAKYTOU – TJ STRÁŽOV PRUŽINA
9. kolo (02.10.2016 14:30)
- TJ DRUŽSTEVNÍK ŠEBEŠŤANOVÁ – TJ JEDNOTA LAZY POD MAKYTOU
- TJ SPARTAK KVAŠOV – TJ POVAŽAN PODVAŽIE
- ŠK DOHŇANY – TJ DRUŽSTEVNÍK KOLAČÍN
- TJ VISOLAJE – TJ POVAŽAN PRUSKÉ
- TJ ROZVOJ SVEREPEC – TJ SLOVAN DOLNÁ MARIKOVÁ
- TJ SKALIČAN PRAZNOV – TJ DRUŽSTEVNÍK DOLNÁ BREZNICA
- TJ STRÁŽOV PRUŽINA – TJ ISKRA MALÉ LEDNICE
10. kolo (09.10.2016 14:30)
- TJ POVAŽAN PRUSKÉ – ŠK DOHŇANY
- TJ DRUŽSTEVNÍK KOLAČÍN – TJ SKALIČAN PRAZNOV
- TJ DRUŽSTEVNÍK ŠEBEŠŤANOVÁ – TJ SPARTAK KVAŠOV
- TJ POVAŽAN PODVAŽIE – TJ VISOLAJE
- TJ JEDNOTA LAZY POD MAKYTOU – TJ ISKRA MALÉ LEDNICE
- TJ DRUŽSTEVNÍK DOLNÁ BREZNICA – TJ ROZVOJ SVEREPEC
- TJ SLOVAN DOLNÁ MARIKOVÁ – TJ STRÁŽOV PRUŽINA
11. kolo (16.10.2016 14:00)
- TJ VISOLAJE – TJ DRUŽSTEVNÍK ŠEBEŠŤANOVÁ
- TJ SPARTAK KVAŠOV – TJ JEDNOTA LAZY POD MAKYTOU
- TJ SKALIČAN PRAZNOV – TJ POVAŽAN PRUSKÉ
- ŠK DOHŇANY – TJ POVAŽAN PODVAŽIE
- TJ ISKRA MALÉ LEDNICE – TJ SLOVAN DOLNÁ MARIKOVÁ
- TJ ROZVOJ SVEREPEC – TJ DRUŽSTEVNÍK KOLAČÍN
- TJ STRÁŽOV PRUŽINA – TJ DRUŽSTEVNÍK DOLNÁ BREZNICA
12. kolo (23.10.2016 14:00)
- TJ DRUŽSTEVNÍK ŠEBEŠŤANOVÁ – ŠK DOHŇANY
- TJ SPARTAK KVAŠOV – TJ VISOLAJE
- TJ POVAŽAN PRUSKÉ – TJ ROZVOJ SVEREPEC
- TJ POVAŽAN PODVAŽIE – TJ SKALIČAN PRAZNOV
- TJ DRUŽSTEVNÍK DOLNÁ BREZNICA – TJ ISKRA MALÉ LEDNICE
- TJ DRUŽSTEVNÍK KOLAČÍN – TJ STRÁŽOV PRUŽINA
- TJ JEDNOTA LAZY POD MAKYTOU – TJ SLOVAN DOLNÁ MARIKOVÁ
13. kola (30.10.2016 13:30)
- TJ STRÁŽOV PRUŽINA – TJ POVAŽAN PRUSKÉ
- TJ ISKRA MALÉ LEDNICE – TJ DRUŽSTEVNÍK KOLAČÍN
- TJ SKALIČAN PRAZNOV – TJ DRUŽSTEVNÍK ŠEBEŠŤANOVÁ
- TJ ROZVOJ SVEREPEC – TJ POVAŽAN PODVAŽIE
- TJ VISOLAJE – TJ JEDNOTA LAZY POD MAKYTOU
- ŠK DOHŇANY – TJ SPARTAK KVAŠOV
- TJ SLOVAN DOLNÁ MARIKOVÁ – TJ DRUŽSTEVNÍK DOLNÁ BREZNICA
Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia
Môže vás zaujímať:
Z trávnika v Považskej do TOP klubov: Kam všade to dotiahli naši futbalisti?
Tomáš Brigant mení klub: Považskobystrický odchovanec má veľký cieľ
Foto: ilustračné