Filip Chudý Futbal

KOMPLETNÝ PREHĽAD futbalovej jari: Považskú Bystricu čakajú tieto zápasy

Pomaly štartuje v našom okrese jarná časť tohto ročníka. Prinášame vám prehľad zápasov všetkých tímov z okolia. Kde a kedy nastúpia vaši obľúbenci?

Ilustračný obrázok k článku KOMPLETNÝ PREHĽAD futbalovej jari: Považskú Bystricu čakajú tieto zápasy
Zdroj: TASR

Pôvodne sa mali oblastné futbalové súťaže v Považskej Bystrici a okolí začať už budúci víkend, ale Športovo-technická komisia Oblastného futbalového zväzu Považská Bystrica rozhodla, že 6. a 7. liga dospelých sa začnú ešte o týždeň neskôr a 8. liga až druhý aprílový víkend. Kvôli tomu sa posúval aj program zápasov jarnej časti, ktorý vám ponúkame kompletný, ako je uverejnený na zväzovej stránke futbalnet.sk. Taktiež vám prinášame zápasový program klubov z Považskobys­trického okresu, ktoré pôsobia vo vyšších súťažiach.

6. liga ObFZ Považská Bystrica

14. kolo (26.3.2017 o 15:00)

  • Bolešov – Horná Poruba
  • Dulov – Košeca
  • Ilava – Podmanín
  • MŠK Považská Bystrica – Tuchyňa
  • Košecké Podhradie – Dolné Kočkovce
  • Papradno – Udiča
  • Lysá pod Makytou – Jasenica

15. kolo (2.4.2017 o 15:30)

  • Lysá pod Makytou – Bolešov
  • Jasenica – Papradno
  • Udiča – Košecké Podhradie
  • Dolné Kočkovce – MŠK Považská Bystrica
  • Tuchyňa – Ilava
  • Podmanín – Dulov
  • Košeca – Horná Poruba

16. kolo (9.4.2017 o 15:30)

  • Bolešov – Košeca
  • Horná Poruba – Podmanín
  • Dulov – Tuchyňa
  • Ilava – Dolné Kočkovce
  • MŠK Považská Bystrica – Udiča
  • Košecké Podhradie – Jasenica
  • Papradno – Lysá pod Makytou

17. kolo (16.4.2017 o 16:00)

  • Papradno – Bolešov
  • Lysá pod Makytou – Košecké Podhradie
  • Jasenica – MŠK Považská Bystrica
  • Udiča – Ilava
  • Dolné Kočkovce – Dulov
  • Tuchyňa – Horná Poruba
  • Podmanín – Košeca

18. kolo (23.4.2017 o 16:00)

  • Bolešov – Podmanín
  • Košeca – Tuchyňa
  • Horná Poruba – Dolné Kočkovce
  • Dulov – Udiča
  • Ilava – Jasenica
  • MŠK Považská Bystrica – Lysá pod Makytou
  • Košecké Podhradie – Papradno

19. kolo (30.4.2017 o 16:00)

  • Košecké Podhradie – Bolešov
  • Papradno – MŠK Považská Bystrica
  • Lysá pod Makytou – Ilava
  • Jasenica – Dulov
  • Udiča – Horná Poruba
  • Dolné Kočkovce – Košeca
  • Tuchyňa – Podmanín

20. kolo (7.5.2017 o 16:30)

  • Bolešov – Tuchyňa
  • Podmanín – Dolné Kočkovce
  • Košeca – Udiča
  • Horná Poruba – Jasenica
  • Dulov – Lysá pod Makytou
  • Ilava – Papradno
  • MŠK Považská Bystrica – Košecké Podhradie

21. kolo (14.5.2017 o 16:30)

  • MŠK Považská Bystrica – Bolešov
  • Košecké Podhradie – Ilava
  • Papradno – Dulov
  • Lysá pod Makytou – Horná Poruba
  • Jasenica – Košeca
  • Udiča – Podmanín
  • Dolné Kočkovce – Tuchyňa

22. kolo (21.5.2017 o 17:00)

  • Bolešov – Dolné Kočkovce
  • Tuchyňa – Udiča
  • Podmanín – Jasenica
  • Košeca – Lysá pod Makytou
  • Horná Poruba – Papradno
  • Dulov – Košecké Podhradie
  • Ilava – MŠK Považská Bystrica

23. kolo (28.5.2017 o 17:00)

  • Ilava – Bolešov
  • MŠK Považská Bystrica – Dulov
  • Košecké Podhradie – Horná Poruba
  • Papradno – Košeca
  • Lysá pod Makytou – Podmanín
  • Jasenica – Tuchyňa
  • Udiča – Dolné Kočkovce

24. kolo (4.6.2017 o 17:00)

  • Bolešov – Udiča
  • Dolné Kočkovce – Jasenica
  • Tuchyňa – Lysá pod Makytou
  • Podmanín – Papradno
  • Košeca – Košecké Podhradie
  • Horná Poruba – MŠK Považská Bystrica
  • Dulov – Ilava

25. kolo (11.6.2017 o 17:00)

  • Dulov – Bolešov
  • Ilava – Horná Poruba
  • MŠK Považská Bystrica – Košeca
  • Košecké Podhradie – Podmanín
  • Papradno – Tuchyňa
  • Lysá pod Makytou – Dolné Kočkovce
  • Jasenica – Udiča

26. kolo (18.6.2017 o 17:00)

  • Bolešov – Jasenica
  • Udiča – Lysá pod Makytou
  • Dolné Kočkovce – Papradno
  • Tuchyňa – Košecké Podhradie
  • Podmanín – MŠK Považská Bystrica
  • Košeca – Ilava
  • Horná Poruba – Dulov

7. liga ObFZ Považská Bystrica

14. kolo (26.3.2017 o 15:00)

  • Lazy pod Makytou – Dolná Breznica
  • Dolná Mariková – Kolačín
  • Pružina – Podvažie
  • Sverepec – Šebešťanová
  • Praznov – Kvašov
  • Dohňany – Visolaje

15. kolo (2.4.2017 o 15:30)

  • Dohňany – Lazy pod Makytou
  • Visolaje – Praznov
  • Kvašov – Sverepec
  • Šebešťanová – Pružina
  • Pruské – Dolná Mariková
  • Kolačín – Dolná Breznica

16. kolo (9.4.2017 o 15:30)

  • Lazy pod Makytou – Kolačín
  • Dolná Breznica – Pruské
  • Dolná Mariková – Podvažie
  • Pružina – Kvašov
  • Sverepec – Visolaje
  • Praznov – Dohňany

17. kolo (16.4.2017 o 16:00)

  • Praznov – Lazy pod Makytou
  • Dohňany – Sverepec
  • Visolaje – Pružina
  • Šebešťanová – Dolná Mariková
  • Podvažie – Dolná Breznica
  • Pruské – Kolačín

18. kolo (23.4.2017 o 16:00)

  • Lazy pod Makytou – Pruské
  • Kolačín – Podvažie
  • Dolná Breznica – Šebešťanová
  • Dolná Mariková – Kvašov
  • Pružina – Dohňany
  • Sverepec – Praznov

19. kolo (30.4.2017 o 16:00)

  • Sverepec – Lazy pod Makytou
  • Praznov – Pružina
  • Visolaje – Dolná Mariková
  • Kvašov – Dolná Breznica
  • Šebešťanová – Kolačín
  • Podvažie – Pruské

20. kolo (7.5.2017 o 16:30)

  • Lazy pod Makytou – Podvažie
  • Pruské – Šebešťanová
  • Kolačín – Kvašov
  • Dolná Breznica – Visolaje
  • Dolná Mariková – Dohňany
  • Pružina – Sverepec

21. kolo (14.5.2017 o 16:30)

  • Pružina – Lazy pod Makytou
  • Praznov – Dolná Mariková
  • Dohňany – Dolná Breznica
  • Visolaje – Kolačín
  • Kvašov – Pruské
  • Šebešťanová – Podvažie

22. kolo (21.5.2017 o 17:00)

  • Lazy pod Makytou – Šebešťanová
  • Podvažie – Kvašov
  • Pruské – Visolaje
  • Kolačín – Dohňany
  • Dolná Breznica – Praznov
  • Dolná Mariková – Sverepec

23. kolo (28.5.2017 o 17:00)

  • Pružina – Dolná Mariková
  • Sverepec – Dolná Breznica
  • Praznov – Kolačín
  • Dohňany – Pruské
  • Visolaje – Podvažie
  • Kvašov – Šebešťanová

24. kolo (4.6.2017 o 17:00)

  • Lazy pod Makytou – Kvašov
  • Šebešťanová – Visolaje
  • Podvažie – Dohňany
  • Pruské – Praznov
  • Kolačín – Sverepec
  • Dolná Breznica – Pružina

25. kolo (11.6.2017 o 17:00)

  • Dolná Mariková – Lazy pod Makytou
  • Pružina – Kolačín
  • Sverepec – Pruské
  • Praznov – Podvažie
  • Dohňany – Šebešťanová
  • Visolaje – Kvašov

26. kolo (18.6.2017 o 17:00)

  • Lazy pod Makytou – Visolaje
  • Kvašov – Dohňany
  • Šebešťanová – Praznov
  • Podvažie – Sverepec
  • Pruské – Pružina
  • Dolná Breznica – Dolná Mariková

8. liga ObFZ Považská Bystrica

12. kolo (9.4.2017 o 15:30)

  • Kameničany – Mikušovce
  • Vrchteplá – Hradčan Lednica
  • Prejta – Bolešov „B“
  • Červený Kameň – Bodiná
  • Dynamo Orlové – Fan club Púchov
  • Tŕstie – Horovce „B“

13. kolo (16.4.2017 o 16:00)

  • Tŕstie – Kameničany
  • Horovce „B“ – Dynamo Orlové
  • Fan club Púchov – Červený Kameň
  • Bodiná – Prejta
  • Bolešov „B“ – Vrchteplá
  • Hradčan Lednica – Mikušovce

14. kolo (23.4.2017 o 16:00)

  • Kameničany – Hradčan Lednica
  • Mikušovce – Bolešov „B“
  • Vrchteplá – Bodiná
  • Prejta – Fan club Púchov
  • Červený Kameň – Horovce „B“
  • Dynamo Orlové – Tŕstie

15. kolo (30.4.2017 o 16:00)

  • Dynamo Orlové – Kameničany
  • Tŕstie – Červený Kameň
  • Horovce „B“ – Prejta
  • Fan club Púchov – Vrchteplá
  • Bodiná – Mikušovce
  • Bolešov „B“ – Hradčan Lednica

16. kolo (7.5.2017 o 16:30)

  • Kameničany – Bolešov „B“
  • Hradčan Lednica – Bodiná
  • Mikušovce – Fan club Púchov
  • Vrchteplá – Horovce „B“
  • Prejta – Tŕstie
  • Červený Kameň – Dynamo Orlové

17. kolo (14.5.2017 o 16:30)

  • Červený Kameň – Kameničany
  • Dynamo Orlové – Prejta
  • Tŕstie – Vrchteplá
  • Horovce „B“ – Mikušovce
  • Fan club Púchov – Hradčan Lednica
  • Bodiná – Bolešov „B“

18. kolo (21.5.2017 o 17:00)

  • Kameničany – Bodiná
  • Bolešov „B“ – Fan club Púchov
  • Hradčan Lednica – Horovce „B“
  • Mikušovce – Tŕstie
  • Vrchteplá – Dynamo Orlové
  • Prejta – Červený Kameň

19. kolo (28.5.2017 o 17:00)

  • Prejta – Kameničany
  • Červený Kameň – Vrchteplá
  • Dynamo Orlové – Mikušovce
  • Tŕstie – Hradčan Lednica
  • Horovce „B“ – Bolešov „B“
  • Fan club Púchov – Bodiná

20. kolo (4.6.2017 o 17:00)

  • Kameničany – Fan club Púchov
  • Bodiná – Horovce „B“
  • Bolešov „B“ – Tŕstie
  • Hradčan Lednica – Dynamo Orlové
  • Mikušovce – Červený Kameň
  • Vrchteplá – Prejta

21. kolo (11.6.2017 o 17:00)

  • Vrchteplá – Kameničany
  • Prejta – Mikušovce
  • Červený Kameň – Hradčan Lednica
  • Dynamo Orlové – Bolešov „B“
  • Tŕstie – Bodiná
  • Horovce „B“ – Fan club Púchov

22. kolo (18.6.2017 o 17:00)

  • Kameničany – Horovce „B“
  • Fan club Púchov – Tŕstie
  • Bodiná – Dynamo Orlové
  • Bolešov „B“ – Červený Kameň
  • Hradčan Lednica – Prejta
  • Mikušovce – Vrchteplá

IV. liga ZsFZ, skupina severozápad

18. kolo (12.3.2017 o 14:30)

  • Nová Dubnica – Domaniža
  • Prečín – Vrbové

19. kolo (19.3.2017 o 15:00)

  • Domaniža – Jaslovské Bohunice
  • Prečín má voľno

20. kolo (26.3.2017 o 15:00)

  • Domaniža má voľno
  • Prečín – Myjava B

21. kolo (2.4.2017 o 15:30)

  • Domaniža – Trenčianske Teplice
  • Boleráz – Prečín

22. kolo (9.4.2017 o 15:30)

  • Trenčianske Stankovce – Domaniža
  • Prečín – Malženice

23. kolo (16.4.2017 o 16:00)

  • Domaniža – Borčice
  • Prečín – Holíč

24. kolo (23.4.2017 o 16:00)

  • Holíč – Domaniža
  • Partizánske – Prečín (22.4.2017 o 16:00)

25. kolo (30.4.2017 o 16:00)

  • Šimonovany-Partizánske – Domaniža
  • Prečín – Hlohovec

26. kolo (7.5.2017 o 16:30)

  • Domaniža – Častkovce
  • Nová Dubnica – Prečín

27. kolo (14.5.2017 o 16:30)

  • Vrbové – Domaniža
  • Prečín – Jaslovské Bohunice

28. kolo (21.5.2017 o 17:00)

  • Domaniža aj Prečín majú voľno

29. kolo (28.5.2017 o 17:00)

  • Myjava B – Domaniža (27.5.2017 o 19:00)
  • Prečín – Trenčianske Teplice

30. kolo (4.6.2017 o 17:00)

  • Domaniža – Boleráz
  • Trenčianske Stankovce – Prečín

34. kolo (7.6.2017 o 17:00)

  • Domaniža – Hlohovec
  • Častkovce – Prečín

31. kolo (11.6.2017 o 17:00)

  • Malženice – Domaniža
  • Prečín – Borčice

32. kolo (18.6.2017 o 17:00)

  • Domaniža – Prečín

V. liga ZsFZ, skupina sever

16. kolo (12.3.2017 o 14:30)

  • Cígeľ – Brvnište
  • Horovce – Plevník-Drienové

17. kolo (19.3.2017 o 15:00)

  • Plevník-Drienové – Brvnište

18. kolo (26.3.2017 o 15:00)

  • Brvnište – Streženice
  • Cígeľ – Plevník-Drienové

19. kolo (2.4.2017 o 15:30)

  • Stará Turá – Brvnište
  • Streženice – Plevník-Drienové

20. kolo (9.4.2017 o 15:30)

  • Brvnište – Ladce
  • Plevník-Drienové – Stará Turá

21. kolo (16.4.2017 o 16:00)

  • Kanianka – Brvnište
  • Ladce – Plevník-Drienové

22. kolo (23.4.2017 o 16:00)

  • Brvnište – Zemianske Kostoľany
  • Plevník-Drienové – Kanianka

23. kolo (30.4.2017 o 16:00)

  • Veľké Uherce – Brvnište
  • Zemianske Kostoľany – Plevník-Drienové (29.4.2017 o 16:00)

24. kolo (7.5.2017 o 16:30)

  • Brvnište – Trenčianska Turná
  • Plevník-Drienové – Veľké Uherce

25. kolo (14.5.2017 o 16:30)

  • Chocholná-Velčice – Brvnište
  • Trenčianska Turná – Plevník-Drienové

26. kolo (21.5.2017 o 17:00)

  • Brvnište – Uhrovec
  • Plevník-Drienové – Chocholná-Velčice

27. kolo (28.5.2017 o 17:00)

  • Podolie – Brvnište
  • Uhrovec – Plevník-Drienové

28. kolo (4.6.2017 o 17:00)

  • Brvnište – Bošany
  • Plevník-Drienové – Podolie

29. kolo (11.6.2017 o 17:00)

  • Opatová nad Váhom – Brvnište
  • Bošany – Plevník-Drienové

30. kolo (18.6.2017 o 17:00)

  • Brvnište – Horovce
  • Plevník-Drienové – Opatová nad Váhom

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Môže vás zaujímať:

Úspech Lucie Slaničkovej: Považskobystričanka zažiarila na veľkom podujatí! FOTO

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie