Filip Chudý Iné športy

Jubilejný pokus považskobystrických hokejistov: Ukončí sa dlhé čakanie?

Hokejisti Považskej Bystrice stále čakajú na prvé domáce víťazstvo za tri body v tejto sezóne. Dosiahnu ho v jubilejnom zápase?

Ilustračný obrázok k článku Jubilejný pokus považskobystrických hokejistov: Ukončí sa dlhé čakanie?

Deväť zápasov odohrali hokejisti HK 95 Považská Bystrica počas tejto sezóny v domácom prostredí, ale ešte ani jeden nevyhrali v riadnom hracom čase. Ich jediná domáca výhra sa zrodila v stretnutí s martinským béčkom, ktoré porazili 6:5 po predĺžení. Paradoxne úspešnejší sú na ihriskách súperov, keď vyhrali v riadnom hracom čase v Michalovciach a Prešove, navyše po predĺžení aj v Spišskej Novej Vsi.

Jubilejný desiaty domáci pokus na zisk troch bodov budú mať v nedeľu o 17:00 proti Topoľčanom, ktoré už hostili v prvom domácom zápase tejto sezóny a prehrali 1:4.

Náš najbližší súper je pred nami v tabuľke len o dve priečky vyššie a patrí papierovo medzi prijateľnejších súperov. Ak by ho naši hokejisti porazili po 60 minútach, dosiahli by prvé trojbodové víťazstvo v domácom prostredí od 22. januára.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia