Krimi

Ilavskí policajti o Milanovi: Ožratý bol tak, že doslova vypadol z auta a plazil sa po tráve

Milan (44) z Ilavy sa skutočne predviedol. Policajti z Ilavy neverili vlastným očiam. Čítajte, koľko nafúkal.

Ilustračný obrázok k článku Ilavskí policajti o Milanovi: Ožratý bol tak, že doslova vypadol z auta a plazil sa po tráve
3
Galéria

44-ročný Marián z Ilavy jazdil na dodávkovom vozidle Citroen Jumper po Ul. kpt. Nálepku v Ilave, kde narazil do zaparkovaného vozidla, ktoré poškodil. Následne poškodil aj plot rodinného domu a garážové dvere. Pokračoval ďalej v jazde popri kanáli rieky Váh, kde sa chcel otočiť, ale veľa nechýbalo a takmer skončil aj s vozidlom v kanáli,“ opisujú policajti na sociálnej sieti najnovší prípad.

Týmto však prípad nekončí, Milan sa pravdepodobne chcel z miesta zdekovať. „Opitý bol tak, že po vystúpení z vozidla spadol na zem a plazil sa v tráve popri kanáli rieky Váh smerom na Dubnicu nad Váhom, kde ho zadržali a následne aj na osobnej slobode obmedzili ilavskí policajti,“ dodávajú muži zákona.

Podľa policajného zápisu vodič dodávky krátko popoludní nafúkal 1,52 mg/l, čo predstavuje 3,17 promile alkoholu. Opakovaná dychová skúška ukázala ešte vyššiu hodnotu a to 1,84 mg/l, čo predstavuje 3,83 promile.

Ako ďalej uvádzajú ilavskí policajti fľašu alkoholu mal na sedadle spolujazdca.

Po vykonaní potrebných úkonov a lekárskom vyšetrení skončí nezodpovedný vodič v cele. Po vytriezvení ho neminie obvinenie z prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky,“ dodávajú na záver.

Takmer 4 promile! Vodič sa z auta vyplazil
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie