Šport Iné športy

Hokejbalová extraliga spoznala ROZPIS zápasov: V novom ročníku zabojuje 11 tímov

Najvyššia hokejbalová súťaž na Slovensku spoznala svoj oficiálny rozpis zápasov na nadchádzajúcu sezónu.

Ilustračný obrázok k článku Hokejbalová extraliga spoznala ROZPIS zápasov: V novom ročníku zabojuje 11 tímov
Zdroj: Rastislav Búgel

Hokejbalová extraliga mužov spoznala zloženie i rozpis zápasov. V novej sezóne zabojuje o titul 11 tímov. Nakoľko sa v sezóne predstaví nepárny počet účastníkov, jeden tím bude vždy počas kola oddychovať.

„Liga začne 7. septembra, posledné kolo jesennej časti sa odohrá 30. novembra. Jarná časť začne 29. februára. Posledné kolo ZČ je na programe 28. marca, hneď o týždeň na to začne play off. Nového majstra SR spoznáme najneskôr 16. mája,“ informuje oficiálny web Slovenskej hokejbalovej únie.

Nová sezóna bude bez tradičnej bašty hokejbalu. Do súťaže sa neprihlásil Martin, skončil aj projekt českého Třinca. Naopak, do ligy sa vracajú Košice.

Rozpis zápasov sezóny 2019/2020

1. kolo 7.9.2019

  • 13:00 HBK HOKEJMARKET SI HBK PROTEF Pov.Bystrica
  • 11:00 Leaders Ružinov ŠK 98 Pruské
  • 11:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra LG Bratislava
  • 13:00 MŠK Kežmarok HBK Lion Svidník
  • 13:00 HBK Kometa Vrútky HBC Košice
  • Jokerit Petržalka voľno

2. kolo 14.9.2019

  • 13:00 ŠK 98 Pruské HBK HOKEJMARKET SI
  • 13:00 HBK PROTEF Pov.Bystrica Leaders Ružinov
  • 10:30 Jokerit Petržalka HBK Nitrianski Rytieri Nitra
  • 13:00 HBK Lion Svidník HBK Kometa Vrútky
  • 13:00 HBC Košice MŠK Kežmarok
  • LG Bratislava voľno

3. kolo 21.9.2019

  • 13:00 HBK HOKEJMARKET SI LG Bratislava
  • 11:00 Leaders Ružinov Jokerit Petržalka
  • 13:00 HBK Kometa Vrútky HBK PROTEF Pov.Bystrica
  • 13:00 MŠK Kežmarok ŠK 98 Pruské
  • 11:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra HBC Košice
  • HBK Lion Svidník voľno

4. kolo 28.9.2019

  • 14:00 LG Bratislava Leaders Ružinov
  • 10:30 Jokerit Petržalka HBK HOKEJMARKET SI
  • 13:00 HBK PROTEF Pov.Bystrica MŠK Kežmarok
  • 13:00 ŠK 98 Pruské HBK Kometa Vrútky
  • 13:00 HBK Lion Svidník HBK Nitrianski Rytieri Nitra
  • HBC Košice voľno

5. kolo 5.10.2019

  • 11:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra HBK Kometa Vrútky
  • 13:00 HBK HOKEJMARKET SI HBC Košice
  • 11:00 Leaders Ružinov HBK Lion Svidník
  • 13:00 ŠK 98 Pruské Jokerit Petržalka
  • 13:00 HBK PROTEF Pov.Bystrica LG Bratislava
  • MŠK Kežmarok voľno

6. kolo 6.10.2019

  • 11:00 MŠK Kežmarok HBK Nitrianski Rytieri Nitra
  • 11:00 HBK HOKEJMARKET SI HBK Lion Svidník
  • 11:00 Leaders Ružinov HBC Košice
  • 14:00 LG Bratislava ŠK 98 Pruské
  • 10:30 Jokerit Petržalka HBK PROTEF Pov.Bystrica
  • HBK Kometa Vrútky voľno

7. kolo 12.10.2019

  • 14:00 LG Bratislava Jokerit Petržalka
  • 13:00 HBK HOKEJMARKET SI Leaders Ružinov
  • 13:00 HBK Kometa Vrútky MŠK Kežmarok
  • 13:00 HBC Košice HBK Lion Svidník
  • 13:00 ŠK 98 Pruské HBK PROTEF Pov.Bystrica
  • HBK Nitrianski Rytieri Nitra voľno

8. kolo 19.10.2019

  • 13:00 HBK PROTEF Pov.Bystrica HBK Nitrianski Rytieri Nitra
  • 13:00 HBK Kometa Vrútky Leaders Ružinov
  • 13:00 MŠK Kežmarok HBK HOKEJMARKET SI
  • 13:00 HBC Košice Jokerit Petržalka
  • 13:00 HBK Lion Svidník LG Bratislava
  • ŠK 98 Pruské voľno

9. kolo 20.10.2019

  • 11:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra ŠK 98 Pruské
  • 13:00 HBK Kometa Vrútky HBK HOKEJMARKET SI
  • 11:00 MŠK Kežmarok Leaders Ružinov
  • 11:00 HBK Lion Svidník Jokerit Petržalka
  • 13:00 HBC Košice LG Bratislava
  • HBK PROTEF Pov. Bystrica voľno

10. kolo 26.10.2019

  • 11:00 Leaders Ružinov HBK Nitrianski Rytieri Nitra
  • 13:00 HBK Lion Svidník HBK PROTEF Pov.Bystrica
  • 13:00 HBC Košice ŠK 98 Pruské
  • 14:00 LG Bratislava MŠK Kežmarok
  • 10:30 Jokerit Petržalka HBK Kometa Vrútky
  • HBK HOKEJMARKET SI voľno

11. kolo 2.11.2019

  • 11:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra HBK HOKEJMARKET SI
  • 13:00 HBK PROTEF Pov.Bystrica HBC Košice
  • 13:00 ŠK 98 Pruské HBK Lion Svidník
  • 10:30 Jokerit Petržalka MŠK Kežmarok
  • 14:00 LG Bratislava HBK Kometa Vrútky
  • Leaders Ružinov voľno

12. kolo 9.11.2019

  • 13:00 HBK PROTEF Pov.Bystrica HBK HOKEJMARKET SI
  • 13:00 ŠK 98 Pruské Leaders Ružinov
  • 14:00 LG Bratislava HBK Nitrianski Rytieri Nitra
  • 13:00 HBK Lion Svidník MŠK Kežmarok
  • 13:00 HBC Košice HBK Kometa Vrútky
  • Jokerit Petržalka voľno

13. kolo 16.11.2019

  • 13:00 HBK HOKEJMARKET SI ŠK 98 Pruské
  • 11:00 Leaders Ružinov HBK PROTEF Pov.Bystrica
  • 11:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra Jokerit Petržalka
  • 13:00 HBK Kometa Vrútky HBK Lion Svidník
  • 13:00 MŠK Kežmarok HBC Košice
  • LG Bratislava voľno

14. kolo 23.11.2019

  • 14:00 LG Bratislava HBK HOKEJMARKET SI
  • 10:30 Jokerit Petržalka Leaders Ružinov
  • 13:00 HBK PROTEF Pov.Bystrica HBK Kometa Vrútky
  • 13:00 ŠK 98 Pruské MŠK Kežmarok
  • 13:00 HBC Košice HBK Nitrianski Rytieri Nitra
  • HBK Lion Svidník voľno

15. kolo 30.11.2019

  • 11:00 Leaders Ružinov LG Bratislava
  • 13:00 HBK HOKEJMARKET SI Jokerit Petržalka
  • 13:00 MŠK Kežmarok HBK PROTEF Pov.Bystrica
  • 13:00 HBK Kometa Vrútky ŠK 98 Pruské
  • 11:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra HBK Lion Svidník
  • HBC Košice voľno

16. kolo 29.2.2020

  • 13:00 HBK Kometa Vrútky HBK Nitrianski Rytieri Nitra
  • 13:00 HBC Košice HBK HOKEJMARKET SI
  • 13:00 HBK Lion Svidník Leaders Ružinov
  • 10:30 Jokerit Petržalka ŠK 98 Pruské
  • 14:00 LG Bratislava HBK PROTEF Pov.Bystrica
  • MŠK Kežmarok voľno

17. kolo 1.3.2020

  • 11:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra MŠK Kežmarok
  • 11:00 HBK Lion Svidník HBK HOKEJMARKET SI
  • 13:00 HBC Košice Leaders Ružinov
  • 13:00 ŠK 98 Pruské LG Bratislava
  • 13:00 HBK PROTEF Pov.Bystrica Jokerit Petržalka
  • HBK Kometa Vrútky voľno

18. kolo 7.3.2020

  • 10:30 Jokerit Petržalka LG Bratislava
  • 11:00 Leaders Ružinov HBK HOKEJMARKET SI
  • 13:00 MŠK Kežmarok HBK Kometa Vrútky
  • 13:00 HBK Lion Svidník HBC Košice
  • 13:00 HBK PROTEF Pov.Bystrica ŠK 98 Pruské
  • HBK Nitrianski Rytieri Nitra voľno

19. kolo 14.3.2020

  • 11:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra HBK PROTEF Pov.Bystrica
  • 11:00 Leaders Ružinov HBK Kometa Vrútky
  • 13:00 HBK HOKEJMARKET SI MŠK Kežmarok
  • 10:30 Jokerit Petržalka HBC Košice
  • 14:00 LG Bratislava HBK Lion Svidník
  • ŠK 98 Pruské voľno

20. kolo 15.3.2020

  • 13:00 ŠK 98 Pruské HBK Nitrianski Rytieri Nitra
  • 11:00 HBK HOKEJMARKET SI HBK Kometa Vrútky
  • 11:00 Leaders Ružinov MŠK Kežmarok
  • 10:30 Jokerit Petržalka HBK Lion Svidník
  • 14:00 LG Bratislava HBC Košice
  • HBK PROTEF Pov. Bystrica voľno

21. kolo 21.3.2020

  • 11:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra Leaders Ružinov
  • 13:00 HBK PROTEF Pov.Bystrica HBK Lion Svidník
  • 13:00 ŠK 98 Pruské HBC Košice
  • 13:00 MŠK Kežmarok LG Bratislava
  • 13:00 HBK Kometa Vrútky Jokerit Petržalka
  • HBK HOKEJMARKET SI voľno

22. kolo 28.3.2020

  • 13:00 HBK HOKEJMARKET SI HBK Nitrianski Rytieri Nitra
  • 13:00 HBC Košice HBK PROTEF Pov.Bystrica
  • 13:00 HBK Lion Svidník ŠK 98 Pruské
  • 13:00 MŠK Kežmarok Jokerit Petržalka

13:00 HBK Kometa Vrútky LG Bratislava

  • Leaders Ružinov voľno

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie