Filip Chudý Krimi

Hasiči opisujú požiar v Považskej: Zasahovať museli v dýchacích prístrojoch

Oblohu v Považskej Bystrici osvetlili plamene z požiaru. Informácie od hasičov priamo, čo sa na mieste dialo.

Ilustračný obrázok k článku Hasiči opisujú požiar v Považskej: Zasahovať museli v dýchacích prístrojoch
Zdroj: TASR/Vladimír Benko/MV SR

V lokalite pri železničnej trati v Považskej Bystrici došlo k požiaru, ktorý bol ohlásený v utorok 3. novembra pred 20.00 hod. Informoval o tom Marián Petrík, hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne s tým, že na zásah boli vyslaní piati hasiči z Považskej Bystrice s dvomi zásahovými vozidlami.

„Po príchode hasičov na ohlásené miesto bolo zistené, že požiarom je zasiahnutý objekt unimobunky, ktorý sa postupne začal rozširovať na ďalšie blízke unimobunky,“ povedal Petrík.

Považskobystrickí hasiči zasahujúci v dýchacích prístrojoch nasadili za účelom lokalizácie požiaru a ochladzovania objektov dva hasebné prúdy. „Následne prehľadali vnútorný priestor požiarom zasiahnutého objektu, v ktorom sa nachádzala propán-butánová fľaša s varičom a ďalší horľavý materiál,“ opísal hovorca hasičov.

Po likvidácii požiaru, krátko po 21.00 hod., bolo požiarisko skontrolované termovíznou kamerou a miesto udalosti odovzdané príslušníkom polície. „Pri udalosti sa nikto nezranil. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania,“ dodal Petrík.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť zaujímavý obsah z Považskej Bystrice a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Najčítanejšie