Rôzne

Ďalšie dopravné obmedzenia pre motoristov: Kam a kedy sa s autom nedostanete?

Ak chystáte jazdiť autom po meste a v blízkom okolí, potom by ste mali zbystriť pozornosť. Nie všade sa totiž dostanete. Úplne uzavreté totiž budú až dve priecestia a čiastočne jedna cesta.

Ilustračný obrázok k článku Ďalšie dopravné obmedzenia pre motoristov: Kam a kedy sa s autom nedostanete?
Zdroj: TASR

V našom meste a blízkom okolí sú viaceré dopravné obmedzenia. Okresný dopravný inšpektorát OR PZ v Považskej Bystrici upozorňuje motoristickú verejnosť na úplné uzávierky železničného priecestia na účelovej komunikácii v Považskej Teplej, v smere od cesty I/61. Je to z dôvodu opráv železničného priecestia, cez ktoré sa dá dostať k vlakovej stanici.

Termíny úplných uzávierok:

  • 6. apríla 2016 od 08:00 do 12:00,
  • 9. apríla 2016 od 8:00 do 16:00,
  • 10. apríla 2016 od 8:00 do 16:00.

V týchto istých termínoch aj naďalej trvá úplná uzávierka na najznámejšom priecestí v našom meste na Okružnej ulici, táto komunikácia vedie do firiem Huma, Kovozet, Nábytok PB. Obchádzková trasa v oboch prípadoch nie je dostupná.

Ďalšie obmedzenie

Okresný dopravný inšpektorát v našom meste tiež upozorňuje motoristickú verejnosť na jedno čiastočné obmedzenie. Až do 15. apríla 2016 budú na ceste I/49 v obci Dohňany a v meste Púchov, časť Vieska, čiastočné lokálne dopravné obmedzenia. Je to z dôvodu záručných opráv poklopov kanalizačného vedenia. Doprava v tomto úseku cesty bude vedená vo voľnom jazdnom pruhu striedavo pre obidva smery a bude riadená prenosným dopravným značením a osobami na riadenie premávky.

Žiadosť polície

„Vzhľadom k uvedenému žiada Okresný dopravný inšpektorát OR PZ v Považskej Bystrici motoristov, aby pri plánovaní a realizovaní svojich pracovných, ako aj voľnočasových aktivít, tieto dočasné dopravné obmedzenia rešpektovali, dbali o zvýšenú opatrnosť, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali dočasné dopravné značenie a rešpektovali pokyny správcov cesty,“ povedal hovorca KR PZ v Trenčíne Pavol Kudlička.

Môže vás zaujímať:

Motoristi pozor: Známe priecestie v našom meste bude úplne uzatvorené

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie