Filip Chudý Rôzne

Cez frekventovanú cestu centrom Považskej to nepôjde: Zastávku MHD neobslúžia

Považskobystričania sa musia pripraviť na ďalšie nepríjemnosti. Pozrite, aby vás to v najbližších dňoch neprekvapilo.

Ilustračný obrázok k článku Cez frekventovanú cestu centrom Považskej to nepôjde: Zastávku MHD neobslúžia
1
Galéria

Ako je známe, v Považskej Bystrici nastali v minulých dňoch výpadky tepla a teplej vody, čo spôsobili poruchy na horúcovode. Už minulý týždeň sme vás informovali o poruche hlavného horúcovodného potrubia, preto sa v Považskej Bystrici nekúrilo a nešla teplá voda. Výpadkov však bolo viac. „Opakovane počas jedného týždňa došlo k poruche horúcovodu, tentokrát v blízkosti bytových domov oproti kinu Mier,“ oznámilo mesto Považská Bystrica na svojej facebookovej stránke v utorok 26. novembra.

Ďalej uviedlo, že iniciovalo stretnutie s novým majiteľom spoločnosti, ktorá poskytuje u nás teplo, nakoľko situáciu považovalo za neprijateľnú. „Rozvody sa modernizovali len niekoľko rokov dozadu a je neprípustné, aby v meste neustále dochádzalo k takýmto poruchám, vďaka ktorým sú bez teplej vody a kúrenia stovky domácností,“ doplnilo mesto.

A Považskú Bystricu čaká zrejme väčšia oprava, ktorá sa dotkne aj dopravy v meste. Mestská dopravná spoločnosť totiž na svojej stránke informovala, že „z dôvodu rekonštrukcie parovodu bude od pondelka 2. decembra do piatka 6. decembra presmerovaná doprava po Ul. Lánska.“

Z tohto dôvodu nebude podľa prevádzkovateľa MHD v našom meste obsluhovaná zastávka Kúpalisko. Za vzniknuté nepríjemnosti sa MDS ospravedlňujeme.

Zároveň na svojej stránke pripojila mapu (viď nižšie), na ktorej je uvedená obchádzka. Nepôjde sa teda po ceste na Lánskej ulici popred letné kúpalisko, ale z malej okružnej križovatky na Lánoch sa pôjde po Kuzmányho ulici smerom na starý cintorín, resp. z druhej strany sa neodbočí hneď smerom ku kúpalisku, ale pôjde sa popred Kaufland a na križovatke pri cintoríne sa bude odbočovať na Kuzmányho ulicu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť zaujímavý obsah z Považskej Bystrice a okolia.

Presmerovaná doprava po Ul. Lánska: Zastávka Kúpalisko nebude obsluhovaná
1
Galéria

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie