Filip Chudý Rôzne

Bude Česko-Slovenská Miss z Považskej? Krásna Natália (24) je už vo finále

Po dlhých rokoch bude odovzdaný symbolický titul československej kráľovnej krásy. Stať sa ňou môže aj mladá Považskobystričanka.

Ilustračný obrázok k článku Bude Česko-Slovenská Miss z Považskej? Krásna Natália (24) je už vo finále
Zdroj: TASR/Instagram N. Hoštáková

Po dlhých 26 rokoch spoznáme opäť najkrajšiu ženu na území bývalej spoločnej federácie. Poslednou Miss Československa sa pre rok 1993 stala Silvia Lakatošová, ktorá následne na Miss Universe 1994 v Manile na Filipínach skončila na štvrtom mieste.

Neskôr sa začala angažovať v Miss Universe Slovenskej republiky, pričom táto súťaž zažíva v tomto roku výrazný zlom. Spojila sa totiž s Českou Miss, čo znamená, že tradičná súťaž krásy opráši federálne spomienky.

Z oboch krajín bolo vybraných do finálovej dvanástky po šesť dievčat, pričom zvolených bude preto hneď niekoľko víťaziek. Ako informovala oficiálna stránka Českej Miss, odborná porota vyberie dve najkrajšie dievčatá z oboch krajín, ktoré budú svoje krajiny reprezentovať na svetovej súťaži Miss Universe a Miss Earth.

Porota spolu s divákmi, ktorí posielajú sms hlasy, určí aj absolútnu víťazku, ktorá získa honor Česko-Slovenská Miss 2019, čím obdrží symbolický titul československej kráľovnej krásy.

Do finálovej dvanástky sa dostala aj Natália Hoštáková (24) z Považskej Bystrice. Pri tejto 172 centimetrov vysokej kráske z nášho mesta sa uvádzajú miery 90 – 64 – 89.

O aktuálne najkrajšej žene bývalej spoločnej federácie sa rozhodne v nedeľu 25. augusta od 20:15. Priamy prenos, ktorý bude moderovať Libor Bouček, si môžete pozrieť na Prime.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť zaujímavý obsah z Považskej Bystrice a okolia.

Ako môžete Natáliu podporiť, to je uvedené v odkaze na jej instagramovom kon­te.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie