Basketbal

Basketbalisti Považskej Bystrice sa lúčia so sezónou: Pojali to veľkolepo

Muži IMC Slovakia Považská Bystrica majú pred sebou už len posledné dva zápasy tejto sezóny, ktoré odohrajú v domácom prostredí. Na záver sezóny pripravili pre svojich fanúšikov bonus navyše.

Ilustračný obrázok k článku Basketbalisti Považskej Bystrice sa lúčia so sezónou: Pojali to veľkolepo
Zdroj: TASR

Čaká nás zaujímavý basketbalový víkend. Basketbalisti IMC Slovakia sa totiž lúčia s touto sezónou. A v pláne sú rovno posledné dve stretnutia I. ligy mužov. V sobotu privítajú Považskobystričania Sláviu TU Košice, čo je na Slovensku veľká značka, veď sa jedná o majstra z roku 2007. No momentálne sú v tabuľke druhej najvyššej súťaže na piatom mieste, my sme štvrtí.

Sezónnu derniéru obstará súboj proti Lučencu, ktorý je dvojnásobným majstrom Slovenska (2004, 2006) a čerstvo aj víťazom druhej najvyššej súťaže s právom postupu do tej najvyššej.

No v ponuke nebudú len súboje proti atraktívnym súperom, ale aj bohatý sprievodný program naplánovaný na sobotu. Vstup na oba zápasy je voľný.

Program basketbalového víkendu

30. apríla (sobota)

  • 18:30 – prvé vystúpenie bubeníckej skupiny CAMPANA BATUCADA
  • 19:00 – IMC Slovakia Považská Bystrica – Slávia TU Košice
  • Počas zápasu sa budú o sprievodný program starať mažoretky a v polčase (cca 19:40) prebehne druhé vystúpenie CAMPANA BATUCADA.

1. mája (nedeľa)

  • 11:00 IMC Slovakia Považská Bystrica – MBK Lučenec

Môže vás zaujímať:

Považská Bystrica mala troch basketbalistov v reprezentácii: TAKTO ich videl tréner!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie