Filip Chudý Krimi

Auto nárazom zlomilo elektrický stĺp: Jeden zranený po nehode v Považskej, FOTO

Dopravná nehoda v Považskej Bystrici si vyžiadala jednu zranenú osobu. Po náraze sa zlomil elektrický stĺp.

Ilustračný obrázok k článku Auto nárazom zlomilo elektrický stĺp: Jeden zranený po nehode v Považskej, FOTO
7
Galéria

V Považskej Bystrici, konkrétne v časti Zemiansky Kvašov, bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne Marián Petrík s tým, že na zásah boli vyslaní štyria príslušníci HaZZ z Považskej Bystrice s jedným zásahovým vozidlom.

„Po príchode hasičov na ohlásené miesto bolo zistené, že v dôsledku dopravnej nehody sa zranila jedna osoba, ktorá sa nachádzala mimo postihnutého vozidla. Havarovaný automobil zostal po náraze mimo vozovky, uviaznutý pod zlomeným betónovým stĺpom elektrického vedenia, ktorý bol pod napätím,“ povedal Petrík.

Ten ďalej uviedol, že zasahujúci hasiči poskytli zranenej osobe predlekársku prvú pomoc, zabezpečili miesto udalosti a na havarovanom automobile vykonali protipožiarne opatrenia.

Podľa hovorcu KR HaZZ v Trenčíne sa na miesto udalosti sa dostavili pracovníci poruchovej služby elektrárni, ktorí poškodený elektrický stĺp odpojili a následne pomocou hydraulickej ruky odstránili z vozidla.

„K úniku prevádzkových kvapalín z havarovaného automobilu nedošlo,“ dodal Petrík o nehode, ktorá sa stala vo štvrtok 28. novembra krátko pred ôsmou hodinou ráno.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť zaujímavý obsah z Považskej Bystrice a okolia.

Pozrite si aj foto z nehody.

FOTO: Nehoda v Považskej Bystrici, auto zlomilo elektrický stĺp
7
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie